www.suncity.sk > Zelený Život > Chlorella 150 tabliet - Zelený Život > 8588004234253 KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Klíčenie - Ako zača a prečo
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» DR. Dr. Robert Young -
» Young pHorever - otázky a odpovede
» Pôžičky cez Quatro na Spltátky
» Energy Prípravky na veterinárne použitie
» Chlorofyl
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Prečo je dôležité pi vodu ?
» Prečo pi ionizovanú alkalickú vodu?
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» Topinambur a Srdce
» Zdravie v novom svetle
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Recepty na kličky
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Chlorella 150 tabliet - Zelený Život

8588004234253 5,46 €
4,55 € bez DPH
hmotnos 30g

Číslo Rozhodnutia ÚVZ SR: ZHHSR/7315/2009Chlorella obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo známych rastlín na Zemi, ďalej obsahuje komplex živín s názvom CGF (Chlorella rastový faktor), viac ako 50% bielkovín (neesenciálne a esenciálne aminokyseliny), sacharidy, vitamíny, minerálne látky, nenasýtené mastné kyseliny, vlákniny a nukleové kyseliny (RNA / DNA). Naše tablety obsahujú kmeň Chlorella vulgaris, ktorá je pestovaná najmodernejšou technológiou tzv. heterotrofným spôsobom, to znamená pestovanie chlorelly v uzavretých čistých nádržiach. O kvalite Chlorelly pestovanej takýmto spôsobom svedčí aj fakt, že hlavným importérom týchto tabliet je Japonsko.HistóriaChlorella je jednobunkový organizmus, ktorý žije na našej planéte už asi 2 milióny rokov. Ide o zelenú sladkovodnú riasu. Riasy sa používajú už vežmi dávno ako vhodný zdroj živín, hlavne bielkovín, minerálnych látok a vitamínov. Boli súčasou potravy Aztékov, a morské riasy boli a aj stále sú rozšírené hlavne v orientálnej kuchyni.
Holandský vedec M.W. Beijerinck v roku 1890, bol ako prvý schopný „vypestova“ čistú kultúru riasy Chlorella vulgaris. Práve od neho pochádza aj pomenovanie Chlorella, ktoré je vlastne spojením gréckeho slova Chloros (zelený) a koncovky Ella (malý). Vedci intenzívne začali študova Chlorellu v období prvej a druhej svetovej vojny a pokračovali v tom aj neskôr, hlavne v USA a v Japonsku.Čo obsahuje?Chlorella má tvar gule s priemerom 2 ~ 10 mikrónov, čo je približne rovnakej vežkosti ako naše červené krvinky. Chlorella obsahuje najväčšie množstvo chlorofylu zo známych rastlín na Zemi, ďalej obsahuje komplex živín s názvom CGF (Chlorella rastový faktor), viac ako 50% bielkovín (neesenciálne a esenciálne aminokyseliny), sacharidy, vitamíny, minerálne látky, nenasýtené mastné kyseliny, vlákniny a nukleové kyseliny (RNA / DNA).


Priemerná výživná hodnota (v 100g sušenej chlorelly) Energetická hodnota
1558 kJ/ 372 kcal
Bielkoviny 60,6 g
Sacharidy 3,7 g
Tuky 12,8 g
z toho nenasýtené mastné kys. 9,2 g
Vláknina 13,0 g
Chlorofyl 2,4 gChlorella ďalej obsahuje viac ako 20 vitamínov a minerálnych látok, vrátane železa, vápnika, draslíka, horčíka, fosforu, pro-vitamínu A, vitamíny C, B1, B2, B5, B6, B12, E a K, biotín, inozitol, kyselinu listovú. Je vhodným zdrojom týchto živín, keďže ich obsahuje v ich prirodzenej forme a sú tak pre naše telo žahšie využitežné.

Nasledujúce vitamíny a minerálne látky boli identifikované v chlorelle:


Vitamíny Minerálne látky
Beta-karotén Draslík
Biotín Fosfor
Cholín Horčík
Kyselina listová Jód
Niacín Mangán
Kyselina pantoténová Meď
Vitamíny B1, B2, B6, B12 Sodík
Vitamín C Zinok
Vitamín E Železo
Vitamín K Vápnik


Naše tablety obsahujú kmeň Chlorella vulgaris, ktorá je pestovaná najmodernejšou technológiou tzv. heterotrofným spôsobom, to znamená pestovanie chlorelly v uzavretých čistých nádržiach. Táto metóda má niekožko výhod v porovnaní s pestovaním chlorelly vonku v jazierkach, lagúnach, tzv. „klasickým“ spôsobom.Niekožko výhod pestovania chlorelly heterotrofným spôsobom:Vďaka tomu, že Chlorella je pestovaná v prísne kontrolovaných, čistých systémoch, jej čistota a kvalita je vždy zaručená. Neobsahuje cudzie látky, mikroorganizmy a iné kontaminanty, ako je to často problémom pri vonkajšom pestovaní.
Je zaručený stály, konštantný obsah výživných látok, nezávisle od poveternostných podmienok, ktoré prevládali v období pestovania (teplota, slnečné žiarenie atď.), ako k tomu môže by pri vonkajšom pestovaní.
Vysoká strávitelnos (okolo 80%), keďže bunkové steny sú tenké a prirodzene sa narušia („pukajú“) už v procese sušenia (spray-drier), bez akéhokožvek poškodenia živín. Je to možné vďaka tomu, že naša chlorella nemá také pevné bunkové steny, keďže nemusí odoláva drsným vonkajším podmienkam. Nie je potrebné ďalšie drastické, alebo menej drastické rozbitie steny tzv. dezintegrácia, kedy často dochádza k degradovaniu vnútorného obsahu. Treba spomenú, že bez dezintegrácie je Chlorella pri klasickom pestovaní prakticky nestrávitežná.
Príjemná chu, priatežnejšia v porovnaní s „vonkajšou“ Chlorellou. Krásna žiarivá zelená farba, keďže obsahuje podobné množstvo chlorofylu, ako pri vonkajšom pestovaní.
Nízky obsah ažkých kovov, vyplývajúci aj zo spôsobu pestovania.

O kvalite Chlorelly pestovanej takýmto spôsobom svedčí aj fakt, že hlavným importérom týchto tabliet je Japonsko.


Indikácie, zdravotné problémyStále viac odborníkov je toho názoru, že suplementácia vitamínov, minerálnych látok, enzýmov a ďalších látok esenciálnych pre správne fungovanie žudského organizmu zabezpečená z prírodných zdrojov môže by len ažko nahraditežná zo syntetitckých prípravkov. Výnimočnú úlohu v tejto suplementácii zastávajú tzv. zelené potraviny, medzi ktoré patrí aj Chlorella. Vďaka svojmu komplexnému zloženiu a vhodnej „predpríprave“, čím sa zabezpečí vysoká strávitelnos, máme možnos nášmu organizmu doda výživné látky vo vyváženom pomere a v ich prirodzenej forme v akej ich príroda vytvorila. Chlorella sa často označuje aj ako tzv. superpotravina a je vežmi obžúbená hlavne v Japonsku a USA.
Účinky riasy Chlorella sú intenzívne skúmané vedcami po celom svete (hlavne na zvieratách, ale je stále viac štúdii aj s žudmi s rôznymi zdravotnými problémami), tiež sú dobre známe aj zo skúseností žudí, ktorí ju pravidelne konzumujú.

Chlorella priaznivo pôsobí:

pri detoxikácii. Podža výskumov Chlorella dokáže na seba viaza ažké kovy, insekticídy a ďalšie jedovaté „vedlajšie produkty“ našej doby.
pri posilnení imunitného systému, či už stimuláciou makrofágov alebo lymfocytov. Tým nám môže pomôc efektívne bojova proti rôznym baktériám, vírusom a celkove prispie k lepšej obranyschopnosti.
na zdravú črevnú flóru.
pri regenerovaní a stimulovaní organizmu a tiež pri obnove tkanív.
pri suplementácii vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín, vlákniny a ďalších výživných látok potrebných pre správne fungovanie nášho tela.
pri zoptimalizovaní acidobázickej rovnováhy a tým pomáha predchádza prekysleniu organizmu.Odporúčané použitie3 krát denne 4-6 tabliet zapi dostatočným množstvom tekutiny.Na čo si treba da pozor


Na trhu existuje viacero prípravkov chlorelly. Treba rozlišova tri hlavné kategórie:

1. Chlorella pestovaná heterotrofným spôsobom. Na Slovensku sme jediná spoločnos, ktorá ponúka Chlorellu tejto kategórie. Nᚠprípravok je najvyššej kvality, Chlorella je pestovaná najmoderňejšou technológiou, z toho vyplývajúc má mnoho predností oproti „klasickej“ Chlorelle (viď vyššie)
2. Chlorella s dezintegrovanou bunkovou stenou. Kvalita týchto prípravkov je kolísavá, strávitelnos je často nízka, majú silnú až nepríjemnú chu a vôňu.
3. Chlorella bez dezintegrácie bunkovej steny. Tieto prípravky obsahujú riasu, ktorá je prakticky nevyužitežná pre nᚠorganizmus, keďže obsahuje neporušené bunkové steny. Sú to zároveň najlacnejšie prípravky na trhu.

Samozrejmosou by malo by, že tablety neobsahujú žiadne pomocné látky iba čistú, sušenú biomasu sladkovodnej riasy Chlorella, ako je tomu aj v prípade Chlorella tablety - Zelený život.
Zdiela na: Chlorella 150 tabliet - Zelený Život - facebook.com Chlorella 150 tabliet - Zelený Život - twitter.com Chlorella 150 tabliet - Zelený Život - google.com Chlorella 150 tabliet - Zelený Život - digg.com Chlorella 150 tabliet - Zelený Život - yahoo.com Chlorella 150 tabliet - Zelený Život - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 04.11.2011
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Karobový prášok Natur 500g
Karobový prášok Natur 500g
1,51 €
1,26 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Chlorella tabs Zelený Život 150g 750 tab
02.Chlorella 150 tabliet - Zelený Život
03.Zelený jačmeň - Barley Juice 100g
04.Koenzým Q10 60ks + 12 zdarma
05.Fish Oil with Omega 3 Rybí tuk
06.Zelený jačmeň - Barley Juice 200g