www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > CYTOSAN Single > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

CYTOSAN Single

64,74 €
53,95 € bez DPH
Koncentrát humátu draslíka obohatený o silymarín a kyselinu jantárovú, patrí medzi silné imunostimulanty s výnimočnými detoxikačnými schopnosami. Účinné zložky

ochraňujú bunky, zlepšujú ich okysličenie, likvidujú rôzne druhy plesní a vírov, predovšetkým vírusov herpes,
chránia bunky pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane rádioaktívneho a UV,
majú vplyv na spomalenie rozvoja niektorých typov rakoviny,
sú vhodné ako prevencia infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice a majú ochranné pôsobenie na črevá.
Pozitívny vplyv možno očakáva aj pri ochoreniach pohybového aparátu, pri artrózach a degenerácii kostí a kĺbov.

je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok s obsahom prírodných látok a informácií rastlín a minerálov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani syntetické farbivá a cukry! Ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým dráhy hrubého a tenkého čreva, žalúdka, pečene, žlčníka, sleziny, dráhu riadiacu, ústrednú, jinovú pätovú a celý rad ďalších, ktoré sú na ne napojené. Vyrovnaním energie eliminuje Cytosan množstvo problémov spojených s disharmóniou v týchto dráhach.
Cytosan je superkoncentrát humátu draslíka obohatený o silymarín a kyselinu jantárovú

V miestach vzniku hnedého uhlia a rašelinísk z treohorných rastlín sa v povrchových vrstvách vyvinuli humínové kyseliny a humáty. Vožným rozkladom za účasti kyslíka vznikli ako najúžasnejšie bioaktívne látky na Zemi.

Silymarín je súhrnný názov pre alkaloidy, ktoré sa získavajú zo semien rastliny s názvom pestrec mariánsky (Silybum marianum). V chemicky čistej forme boli izolované tri alkaloidy: silybinín, silydiadín a silychristín, ktoré patria medzi flavonoidy. Pomáhajú ochraňova a regenerova pečeňové bunky. Ochranný účinok silymarínu je daný predovšetkým stabilizáciou bunkových membrán, antiperoxidačnými vlastnosami a priaznivým ovplyvnením proteosyntézy hepatocytov. Tlmí účinky niektorých pečeňových jedov (tetrachlórmetánu, amanitínu, falloidínu a ďalších). Silymarín pôsobí antioxidačne, odstraňuje z tela vožné radikáli. Užahčuje vylučovanie žlče a utišuje kŕče. Svojou horkou bázou podporuje metabolizmus tela a trávenie. Na liečbu pečeňových ochorení sa používa už od 4. storočia.

Kyselina jantárová dodáva telu energiu a na bunky má omladzujúci a regeneračný vplyv. Je metabolickou splodinou buniek nášho tela. Už faraóni v starom Egypte verili v omladzujúcu moc jantáru, a preto si pod kožu zašívali jantárové doštičky. Súčasná veda potvrdzuje, čo faraóni vedeli už dávno: kyselina jantárová pomáha regenerova a omladzova bunky. Bežne sa vyskytuje v ovocí (napr. v egreši) a svojou kyslou bázou stimuluje činnos pečene.

Draslík je hlavným kationtom vnútrobunkových tekutín, telo ho obsahuje 5 %. Je nevyhnutný pre normálnu činnos kostrových svalov vrátane srdcovej svaloviny a pre aktivitu množstva enzýmov. Podieža sa na udržiavaní bunkového membránového potenciálu. Dostatočné zásobenie tela draslíkom preventívne účinkuje proti artérioskleróze a vysokému krvnému tlaku. Draslík udržuje so sodíkom rovnováhu v tele, povzbudzuje a reguluje činnos žadvín a stimuluje duševnú činnos zvýšeným prísunom kyslíka do mozgu. Zúčastňuje sa prenosov nervových impulzov, čím je umožnená svalová funkcia. Jeho optimálny príjem znamená viac energie pre žudské bunky.

Tento prvok ovplyvňuje okrem iného aj vylučovanie odpadových látok a je nutný pre správnu funkciu pankreasu. Stimuluje vylučovanie inzulínu, pomáha pri premene glukózy na glykogén, podporuje vylučovanie žalúdočných štiav prostredníctvom kramiálneho nervu, ktorý kontroluje trávenie. Vyšší príjem draslíka pomáha tiež proti vzniku žadvinových kameňov (u žudí s vyšším príjmom draslíka až o polovicu). Nedostatok draslíka môže by vyvolaný dlhodobým vracaním, hnačkami, používaním diuretík alebo odtučňovacími diétami pri príjme menej ako 1000 kalórií denne. A taktiež stravou s prebytkom tukov, solí a rafinovaného cukru. Predovšetkým žudia s vysokým krvným tlakov, s chorobami pečene a cukrovkou by mali dba o dostatočné zásobenie organizmu draslíkom.

Jeho deficit sa môže prejavova opuchmi, nervozitou, vysokým krvným tlakom, nepravidelnosou srdcového rytmu, až zástavou srdca. Ďalšími prejavmi môžu by slabosti, znížený svalový tonus, príp. svalové ochrnutie, spavos, zápcha, reumatizmus.

Jedna kapsula Cytosanu obsahuje cca 43 mg draslíka.

Dôležitou súčasou žudského tela je tráviace ústrojenstvo, najmä tenké a hrubé črevo, kde dochádza k vstrebávaniu živín. Ak sú črevá v zápalovom stave, na koži sa to prejaví formou ekzémov, lupienky, chradnutím organizmu a nedostatkom energie. Naše telo sa začne “topi” vo vlastných splodinách a toxínoch produkujúcich rôzne druhy premnožených pliesní, vírov, mikróbov a baktérií, ktoré sú pre črevá cudzorodé. Imunita a chod celého organizmu začne dostáva citežné rany a z nich je jediným východiskom obnovenie rovnováhy tela prostredníctvom odstránenia zápalových ložísk v črevách.

Všetky problémy spojené s poruchami na energetických dráhach môžeme žahko zvládnu a odstráni pomocou Cytosanu.

Vzah hrubé črevo - pžúca

Pžúca a hrubé črevo sú párovými orgánmi a úzko spolu súvisia. Ak máme problém v hrubom čreve a neliečime ho, môže to vies k vzniku ďalších problémov v oblasti pžúc a naopak.

V súvislosti so zlou činnosou hrubého čreva, čo ovplyvňuje pžúca; sa môžu objavi problémy s dychom. K tomu, aby bolo dýchanie vožné a hlboké, je nutná i priechodnos čriev. Naopak, filtrovacia funkcia pžúc umožňuje tekutine klesa a zavlažova hrubé črevo – nedostatočný prísun tekutín z pžúc potom zapríčiňuje vysychanie hrubého čreva a vznik zápchy.

Tieto problémy žahko odstránime vynikajúcou kombináciou prípravku Vironal a Cytosan


Vzah tenké črevo – srdce

Tenké črevo a srdce sú taktiež párovými orgánmi, takže opä platí, že ochorenie tenkého čreva môže vies ku vzniku srdcových obtiaží a naopak. Disharmónia medzi týmito orgánmi sa prejavuje poruchou močenia, vznikom aftov na jazyku, búšením srdca a pod.

Ak si v brožúre Regenerácia v pentagrame dôkladne preštudujete priebeh meridiánu žalúdka a sleziny, zistíte širokú škálu možností, ako Cytosan využi. Pretože ovplyvňuje mimo iného tiež dráhu sleziny, má taktiež vplyv na budovanie mocných a pevných svalov s dostatočnou výdržou / celé svalstvo tela ovplyvňuje slezina, pri jej zlej funkcii sa rapídne zhoršuje kvalita svalov/.

Vyššie uvedené vzahy možno žahko ovplyvni užívaním Cytosanu, ktorý harmonizuje činnos orgánov a pomáha predchádza ich poruchám.

Bolesti zubov a krčnej chrbtice majú pôvod väčšinou v hrubom čreve. Vyrovnaním energie v energetických dráhach tenkého a hrubého čreva, žalúdka a troch žiaričov môžeme odstráni celý rad bolestí chrbtice, zubov a desiatky ďalších zdravotných problémov. Pokiaž docielime obnovenie toku energie, zlepšíme stav čriev, bolesti krčnej chrbtice, zubov alebo bolesti medzi lopatkami môžu úplne zmiznú. Takto je možné odstráni aj bolesti úponov kžúčnych kostí a ramien. Taktiež pri paradentóze sa doporučuje užíva Cytosan.

Efekt vo vymenovaných prípadoch sa nedá očakáva ihneď, ale v priebehu dvoch mesiacov už áno. Podstatné zlepšenie môžeme zaznamena aj pri ažkostiach so žalúdočnými vredmi a dvanástnikom, pri často sa opakujúcich infekciách vírusom herpes, príp. pri výskyte oparov - najmä okolo úst, nosa a v oblasti pása. Kto sa prostredníctvom prístroja EAV presvedčil o vlastnom nedostatku energie, za niekožko mesiacov užívania Cytosanu zistí, že energetické hladiny v jeho tele sa vyrovnali.

Skladba obrej molekuly takmer zázračnej látky – humátu – je vežmi zaujímavá.

Huminová kyselina sa pôvodne vyznačovala vežkým množstvom OH skupín. Čím viac ich existovalo, tým lepšie boli jej väzbové schopnosti. OH skupiny boli neskôr nahradené draslíkom.

Ak príde do styku humát draslíka s ažkým kovom, vymení svoj žahký prvok za ažký a dochádza k spontánnej detoxikácii. Takto môže na seba naviaza predovšetkým ažké kovy ako je olovo, ortu alebo kadmium, ktoré potom organizmus vylúči.

Pôvodná domnienka, že obrovská molekula neprejde cez črevnú stenu, bola vyvrátená tvrdením, že až 60% týchto molekúl preniká ďalej, takže detoxikačný proces prebehne v celom tele. Vožné radikáli, ktoré poškodzujú bunky nášho tela, majú potom minimálnu šancu škodi a “ vyhasnú”.

Humínové látky ochraňujú bunky, zlepšujú ich okysličenie, likvidujú rôzne druhy pliesní a vírov, predovšetkým herpes vírusy, ktoré spôsobujú opary a niekedy i najrôznejšie závažné stavy. Chránia bunky pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane rádioaktívneho a UV. Lúče pri dopade na zložitú molekulu humátu vyvolávajú štiepenie, pri ktorom sa spotrebováva energia žiarenia a bunka je týmto spôsobom ochránená.

Výskumom sa zistilo, že humínové látky majú vplyv na spomalenie rozšírenia niektorých typov rakoviny. Znižujú hustotu krvi, a preto sú vhodné ako prevencia infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice. Napomáhajú rýchlejšiemu rozpúšaniu trombov, krvných hematómov, znižujú riziko vzniku zrastov. Výrazný efekt sa dostavuje aj pri ženských ažkostiach hormonálneho charakteru, pri problémoch s kolísavou hladinou estrogénu. V týchto prípadoch odporúčame kombináciu s prípravkom Gynex firmy Energy.

Pozitívny vplyv Cytosanu sa dá očakáva aj pri ochoreniach pohybového aparátu, pri artrózach a degenerácii kostí a kĺbov. Predovšetkým je však nevyhnutné zdôrazni jeho ochranný vplyv na črevá. Humínové látky pokryjú poškodenú sliznicu čreva ochranným mikrofilmom, ktorý zabraňuje prieniku toxických látok a ažkých kovov do krvného obehu. Humínové látky patria medzi silné imunostimulanty – neexistuje azda dokonalejšia prírodná látka s takým širokým ochranným efektom. Týmto sa humínové látky zaraďujú k najdôležitejším výtvorom prírody, ktoré by mal človek chráni a nie páli v elektrárniach.

Ďalšie použitie a zaujímavosti:

- Ochranný vplyv výažkov z rašeliny je známy už po stáročia. Nedávno bolo v dánskych barinách objavené telo “muža z Tollundu”, ktorý tu pobudol takmer 2000 rokov. Žil na prelome nášho letopočtu a ako vidno z obrázku, uchoval sa ako živý. Keby faraóni poznali ochranný vplyv látok z rašeliny a ich mumifikačný účinok, nepoužívali by zrejme nič iné.

- Prípravok Cytosan je vyrobený z humátov obsiahnutých v rašeline a v mladom hnedom uhlí. Ich jedinečný ochranný vplyv si môžete vyskúša sami - ako pri vnútornom užívaní Cytosanu, tak pri vonkajšom použití v kréme Cytovital, ktorý tiež obsahuje vysoké množstvo tejto unikátnej substancie.

- Ak rozpustíme kapsulu Cytosanu v niekožkých desiatkach litrov vody, môžeme dopria blahodárne účinky humátov aj rastlinám. Pravidelným zalievaním takto môžeme zvýši výnos uhoriek, paradajok, hroznového vína a rôznych druhov ovocia a zeleniny.

- Aj zvieratám môžeme vylepši kondíciu niekožkonásobne nižšími dávkami než odporúčame pre človeka.

Odporúčame:

Na zlepšenie detoxikácie pomocou Cytosanu je nevyhnutné zvýši príjem tekutín.

Pri maximálnom dávkovaní odporúčame dodržiava rannú toaletu vzhžadom na možnos redšieho črevného obsahu. Nižšie dávkovanie nemá na vyprázdňovanie žiadny vplyv.

Dávkovanie:

Pre dospelých a deti od 12-tich rokov: preventívne sa užíva 1 kapsula denne. Pre rýchlu aktiváciu sa užívajú až 3 kapsule denne.

Dávkovanie pre deti:

Od 3 do 6-tich rokov - 0,5 kapsule denne rozpustenej v teplom čaji.

Slaďte medom. Deti od 6 do 12-tich rokov- 1až 2 kapsule denne. Vždy po 4 týždňoch užívania prípravku nasleduje 1 týždeň pauza. Pri regenerácii zvýšte príjem tekutín.

Cytosan možno úspešne kombinova s krémom Cytovital, ktorý vzhžadom na svoj vysoký obsah humínových výažkov najpriaznivejšie ovplyvňuje regeneráciu pokožky. Pred použitím však odporúčame test dráždivosti na tenkej pokožke z vonkajšej strany rúk. Pravidelným užívaním budete milo prekvapení. Mnoho žien so starnúcou pleou nepoužíva po skúsenostiach s Cytovitalom nič iné - iba tento krém. Dobre vedia, prečo.

Doporučenie dietológa na záver:

Nadbytočný príjem živočíšnych bielkovín a málo pohybu má vežký vplyv na prekyslenie organizmu, urýchlenie rozvoja osteoporózy a zvyšuje riziko vzniku rakoviny a kardiovaskulárnych chorôb. Správajte sa tak, aby ste týmto ochoreniam predišli.
Zdiela na: CYTOSAN Single - facebook.com CYTOSAN Single - twitter.com CYTOSAN Single - google.com CYTOSAN Single - digg.com CYTOSAN Single - yahoo.com CYTOSAN Single - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Bio Trstinovy cukor - PRAŠKOVY - 500g
Bio Trstinovy cukor - PRAŠKOVY - 500g
3,06 €
2,57 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan