www.suncity.sk > BIO a RACIO POTRAVINY > KÁVA - ČAJ > Diabess-Györgytea 1OOg > 5999886148027 KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Klíčenie - Ako zača a prečo
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Prečo je dôležité pi vodu ?
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Chlorofyl
» Mladý ječmen a léto
» Topinambur a trávenie
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Recepty na kličky
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Kalendár užívania produktov Energy
» Alkalizujúca strava
» Zdravie v novom svetle
» Rozhovor o zdraví
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Chudnutie prirodzene
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Diabess-Györgytea 1OOg

5999886148027 18,43 €
15,49 € bez DPH
Čo to vlastne čaj Diabess-Györgyteatea je?
Čaj Diabess-Györgyteatea nie je liek. Je to produkt s liečivými účinkami používaný na liečenie cukrovky a jeho účinok dokazujú výsledky žudového liečitežstva. Slúži na napomáhanie a udržiavanie rovnováhy, dosiahnutej s úpravou stravovacích zvyklostí, u žudí so sklonom k cukrovke.

Zloženie
Čaj Diabess-Györgytea je čajová zmes obsahujúca liečivé rastliny na boj s cukrovkou: koreň púpavy lekárskej (Taraxaci radix), listy žihlavy (Urticae folium), kvitnúce výhonky žubovníka bodkovaného (Hyperici herba), list čučoriedky (Myrtilli folium) a koreň čakanky obyčajnej (Cichorii radix).

Účinok
Všetky zložky čaju sú dávno známe v žudovom liečitežstve. Jedna zo zložiek je dobre známa vďaka jej ukžudňujúcemu a imunitu posilňujúcemu účinku, ktorá odstraňuje nespavos, svrbenie a žalúdočné problémy. Druhá zo zložiek, ovplyvňujúca enzymatické procesy, sa už dávno používa v žudovom liečitežstve na boj proti cukrovke.

Tretia zo zložiek, vďaka svojmu očisujúcemu vplyvu, odstraňuje cukor uložený v žilách. Čaj oslabuje, prípadne odstraňuje veža nepríjemných vedžajších javov cukrovky (tŕpnutie končatín, priberanie príp. strata váhy, neuropatické symptómy, atď.) a oneskoruje vývoj ažkých komplikácií, ako napríklad vysoký krvný tlak, arterioskleróza, znížená činnos obličiek alebo problémy s krvným obehom.
Táto zmes na boj s cukrovkou sa neodporučuje pacientom s žlčovými kameňmi, gravidným a kojiacim matkám a ďeom do 12 rokov. Nie sú známe žiadné vedžajšie účinky prípravku.

Kďe sa dá kúpi čajová zmes proti cukrovke?
Na internete si to môžete kúpi za najvýhodnejšiu cenu. Nᚠvernostný program umožňuje, aby verní a pravidelne sa vracajúci zákazníci dostali ďalšie zžavy.

V akom balení sa dá kúpi čajová zmes proti cukrovke?
Čaj Diabess-Györgytea sa dá kúpi v dvojakom balení. V menšej krabici sa nachádza 50 g čajovej zmesi. Toto belenie doporučujeme zákazníkom, ktorí vypyjú týždenne 1-2 šálok čaju. Táto dávka nie je vhodná na vyskúšanie produktu, lebo po 1-2 týždňovej konzumácii sa efekt čaju ešte neukazuje.
100 gramová balenie je hospodárnejšie, a je výhodné pre tých, ktorý pijú čaj každý deň a v rodine ho konzumujú viacerí. Naši verní zákazníci obvykle majú radi väčšie balenie.


ČO MԎE PI ČLOVEK S CUKROVKOU?

Pretože príjem uhžohydrátov je limitovaný či už ide o pacientov berúcich tablety alebo inzulín, neodporúčam žiadny nápoj, ktorý obsahuje uhžohydráty.
Beztak sú tieto nápoje iba s obsahom prázdnych kalórií, ktorý väčšinou spôsobujú nadúvanie, smäd neuhasia, sú drahé a zbytočné. Namiesto nich doporučujem v prvom rade pitie bylinkových čajov. Vežmi osviežujúce sú listy ostružiny černicovej, ktorá znižuje hladinu cukru v krvi a pôžitok z čaju sa dá vychutna aj bez cukru. Z čaju sa dajú konzumva aj tri šálky denne.


Nápoje cukrovkárov
Čaj Diabess-Györgytea je efektívny doplnok ku každej diabetickej terapii. 1-3 šálky čaju započítajte do doporučennej dennej dávky 1,5-2 litre tekutín.
Repík lekársky, mäta prieporná, medovka, materina dúška, pamajorán obyčajný a valeriána sú všetky vežmi chutné, imunitný systém posilňujúce bylinky, ktoré sa môžu používa neobmedzene. Čaj zo šípok sa pripravuje luhovaním za studena a ceníme ho za vysoký obsah vitamínu C.
Ak ste ešte stále smädný, doporučujem pitie nesýtených minerálnych vôd.
Dietne ovocné šavy sa dajú kúpi v obchode, z ktorých doporučujem pi 3-4 dl 2-3-krát týždenne.
Čierny čaj a kávu môžu pi aj žudia s cukrovkou, prirodzene bez cukru alebo so sladidlom.
Požitie alkoholu ovplyvňuje metabolizmus cukrov a preto je ich konzumácia v podstate nedoporučená. Vôbec neodporúčam sladké likéry, šampanské, sladké vína a bylinné likéry obsahujúce cukor. V malom množstve, maximálne 2 dl denne, si môže človek s cukrovkou vypi suché červené víno, prípadne pivo alebo suchý vermut. Pitie vežkého množstva alkoholu sa neodporúča ani zdravému človeku, a pre človeka s cukrovkou je to priam nebezpečné z dôvodu vyššieho rizika zápalu pečene a pankreasu.


Prečo odporúčame pitie čaju Diabess-Györgytea?

Jednoducho preto, lebo čaj proti cukrovke:

 spomažuje vývoj vedžajších javov cukrovky alebo oslabuje, odtsraňuje ich.
 nemá známe vedžajšie účinky.
 je spožahlivý a bezpečný.
 je vyrobený iba z prírodných látok.
 neobsahuje žiadny nosič a syntetické látky.
 je vyrobený výlučne z maďarských rastlín a s použitím tradícií žudového liečitežstva.
 je zložený z liečivých rastlín pochádzajúcich z nášho okolia. Nᚠorganizmus je zvyknutý na flóru európsku,, pre neho je účinná látka vyskytujúca sa v rastlinách, ktoré pochádzajú z ďalekých zemí cudzia, neobvyklá a menej efektívna.
 hoci príprava čaju je pomerne náročná na čas a pozornos, takto sa môžeme uisti, že účinné látky vyvynú svoje blahodarné účinky maximálne.
Prečo neexistuje z čaju Diabess-Györgytea proti cukrovke porciovaná verzia?
Nepripravujeme z čaju proti cukrovke porciovanú verziu a nemáme v úmysle meni to. Je vedecky dokázané, že z rezaných bylín sa účinné látky vyluhujú o moc lepšie ako z porciovaných čajov a takto je to aj u čaju Diabess-Györgytea.

Liečenie diabetes pomocou kapsúl a tabliet

Kapsuly a tablety zväčša obsahujú minimálne množstvo synteticky vyrobenej aktívnej látky. Tieto (kvôli malému množstvu) nie je možné samostatne predáva v podobe, ktoré by bolo vhodné na konzumáciu a preto sa pridávajú na nosiče. Tieto sú tiež synteticky vyrábané látky, ktoré sú škodlivé organizmu a majú nežiadúce vedžajšie účinky.
Kedy a s čím máme pi čaj Diabess-Györgytea na liečenie cukrovky?
Pitie čaju spomažuje vstrebávanie uhžohydrátov a tak aj tvorbu krvného cukru z uhžohydrátov. Preto je dôležité, aby sme čaj pili tesne po hlavnom jedle, kým sa z uhžohydrátov s rýchlym vstrebávaním prijatých stravou nevytvorí krvný cukor.

 Čaj vypite naraz, do 5 minút po jedle!
 Nepite kávu alebo iný druh čaju tesne pred alebo po užití čaju!
 Neprimiešajte žiadnu inú bylinku alebo liečivú rastlinu!

Čaj sa musí užíva paralelne s predpísanou tabletou alebo inzulínom pri dodržaní terapie predpísanej lekárom. Je zakázané zanecha liek alebo inzulín!

Kto kožko čaju si musí vypi v záujme liečenia cukrovky?
Skúsenos je taká, že nie vždy je potrebné vypi si denne jednu šálku čaju. V miernych prípadoch je postačujúce da si 2-3 šálky čaju týždenne. Ak ide o vážnejšie stavy, je možné vypi si viac čaju, ale nedoporučuje sa viac ako 3 šálky denne. Spotrebitež väčšinou zistí podža vlastných skúseností, kožko čaju potrebuje. Je najlepšie, ak sa výsledky pozorujú spoločne s ošetrujúcim lekárom.

Rituál prípravy čaju proti cukrovke
Čaj Diabess-Györgytea sa pripravuje zaliatím horúcou vodou. Dávka vybraná z balíka (3 gram, 1 polievková lyžica) sa zaleje 2,5 dl vriacej vody a nechá sa 45-50 minút vyluhova. Nakožko zmes obsahuje korene, ktoré sa zvyčajne varia a listy, ktoré sa môžu iba zalievajú horúcou vodou, čas na vyluhovanie sa predlžuje preto, aby sa z koreňov vylúčili aktívne látky.

Praktické rady na liečenie cukrovky
Ak nemáte čas pripravi si čaj ráno, pripravte si ho večer, dajte do chladničky a ráno ho ohrejte a takto ho vypite. Ak nemáte možnos pripravi si čaj počas dňa, zoberte si ráno pripravený čaj v termoske alebo v umelohmotnej fžaši so sebou. Je lepšie da si dopredu pripravený čaj než žiadny. Pravdaže čerstvo pripravený čaj je najúčinnejší.

Musí sa zaradi prestávka?
Nie je dôkaz o tom, že užívanie čaju proti cukrovke dlhší čas by mal nejaké škodlivé účinky. To sa ale stáva, ak sa zanechá pitie čaju, stav pacienta sa zhorší a vrátia sa nepríjemné príznaky cukrovky.
Zdiela na: Diabess-Györgytea 1OOg - facebook.com Diabess-Györgytea 1OOg - twitter.com Diabess-Györgytea 1OOg - google.com Diabess-Györgytea 1OOg - digg.com Diabess-Györgytea 1OOg - yahoo.com Diabess-Györgytea 1OOg - squidoo.com
Diabess-Györgytea 1OOg   Diabess-Györgytea 1OOg Diabess-Györgytea 1OOg
Diabess-Györgytea 1OOg Diabess-Györgytea 1OOg  
Dátum pridania: 10.03.2012
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Dr.Chen - Instantný zázvorový čaj s medom 10gx20ks
Dr.Chen - Instantný zázvorový čaj s medom 10gx20ks
3,49 €
2,91 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.BIO Instantná káva obilná
02.Čaj na chudnutie filter - Csala Zázrak -
03.Bio rohovníkový prášok- svätojánsky chlieb
04.Lingzhi Čierna Káva
05.Diabess-Györgytea 1OOg
06.Diabess-Györgytea 5Og