www.suncity.sk > Úprava - Filtrácia Vody > Náhradné filtre > Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter )

129,60 €
108,00 € bez DPH
Filter je vhodný do prístrojov ( Jupiter Venus , Jupiter Aquarion )


Dušou prístrojov Jupiter je ionizačná komora, ktorá obsahuje titanovo-platinové elektródy. Komoru vyrábajú v najmodernejších závodoch Jupiter Science v Japonsku. Na tomto úseku od roku 1980, pracuje 20 členný tím vysokokvalifikovaných inžinierov-výskumníkov. Pracujú s najmodernejšou japonskou technikou. Výsledkom tejto výskumno-rozvojovej činnosti sú Biostone filtre.

- Filter z vody odstraňuje všetky ažké kovy
- ( nájdete tu hlásenie Ministrestva Zdravotníctva Soul)
- Filter s aktívnym uhlím používa prirodzené, z palmových vlákien vyrobené drevené uhlie
- Kalcium, nachádzajúci sa vo filtri, pochádza z Japonska, je to vynikajúci korall kalcium
- Keramickú čas biostone vyrábajú v Korei


Prístroje Jupiter mali predtým 1 mikrónový filter, ktorý sa považoval za vežmi efektívny filter. Na ploche velkosti palca je 250 000 ks filtrov, rozmerov 0,1 mikrónov.

Filter z uhlia je so striebrom impregnovaný. Striebro má vynikajúce, baktérie a vírusy usmrcujúce účinky. Preto sú dobré aj strieborné koloidné roztoky. Striebro sa z filtra nedostane ( potvrdzujú to laboratórne merania), ale baktérie, paraziti sa zachytávajú vo filtri.

Nové Biostone filtre sa rozvinuli ďalej. Dostali vrstvu bohatú na vápnik a horčík a jednu vrstu z polodrahokamu, turmalínu. Obsahuje najkvalitnejší japonský koral kalcium, ktorý obohacuje vodu so zdravými minerálmi, voda sa stane jemnejšou, má príjemne sladkú chu a zachytí škodlivý fluor vo vode.

Zázračný turmalin
Najzaujímavejšou súčasou filtra je predsa turmalinový kryštál. Doteraz ste sa s ním mohli stretnú len v literatúre o drahokamoch.

Turmalin je stredobom pozornosti univerzitných a vývojových centier. Dôvodom tejto zvýšenej pozornosti je to, že je to jediný kryštál našej planéty, ktorý má elektrické
vyžarovanie. Nie je umelým zdrojom prúdu, je to dar prírody. Kvôli týmto vlastnostiam je prameňom infračerveného žiarenia a negatívnych iónov.

Zlepšuje krvný tlak, znižuje stres, zvyšuje mentálne schopnosti a silu imunitného systému (Niwa Institute for Immunology, Japa.Int J. Biometeorol 1993 Sep: 37(3) 133-8).

V roku 1986 v japonskom pokusnom stredisku počas výskumu turmalin rozdrvili na malé časti.
Každá malá čas sa správala ako elektróda, na jednom konci vyžarovala pozitívne, na druhom negatívne žiarenie. Elektródy fungovali aj v tom prípade, keď ich rozžhavili na 1000 stup. Celsia.

Keď sa spoja negatívne a pozitívne elektródy dvoch turmalinových kúskov, dotýkajú sa, produkujú elektrickú energiu 0,06mA. Je to vežmi zriedkavé u prirodzeného kryštálu. Produkuje elektrickú energiu.

Turmalin, nachádzajúci sa vo filtri Biostone, ako bio „supernabíjač“ ionizuje vodu, premení ju na zásaditú. Znižuje klasterový rozmer molekuly, čím voda viac hydratuje našu pokožku a organizmus. A to všetko prirodzenou cestou. Je to oveža viac, ako len filtrovanie vody. Vaša voda sa obohacuje o zvláštnu kryštalickú energiu.

Výskumy potvrdzujú, že turmalin blahodarne aktivizuje aj metabolizmus rastlín a živočíchov. Vplyvom turmalínu sa viskozita zvyšuje o 10 násobok. Voda sa stane ešte vodnatejšou.

Hlboké infražiarenia (FIR – far infra red) naladia naše telo na frekvenciu vody. Naše telo prijme tú istu frekvenciu s ktorou disponuje voda. Telo pohlcuje elektromagnetické žiarenie , a táto eletromagnetická energia zvyšuje frekvenciu(kmitočet) molekúl . Je to priamo fantastická súvislos medzi hmotou a živým organizmom. Živý organizmus vstrebáva tieto hlboké infračervené žiarenia na vlnovej dĺžke 8-14 mikrónov. Tým sa zvyšuje energetická úroveň živého organizmu, a zvýši sa frekvencia molekúl. To aktivuje bunky a bunkový metabolizmus.

3 dôležité vlastnosti hlbokého infračerveného žiarenia (FIR) turmalinu

1. Žiarenie
Bezprostredne vplýva na naše telo, ako slnečné žiarenie. Presne tak, ako sa slnečné lúče dotýkajú zemského povrchu.

2. Vniknutie do hĺbky
Hlboké infračervené lúče vniknú aj do hlbokých vrstiev tela a dodávajú živým tkanivám regeneračné vnútorné teplo. Zvyšujúc tým frekvenciu molekúl.

3. Vstrebávanie rezonancie
Vnútorná frekvencia vody nášho tela, enzýmov, bielkovín a tukových buniek bude ma rovnakú frekvenciu ako turmalin, preto spomínané útvary budú schopné pohlcova tieto frekvencie.

Zhrnutie: Hlboké infračervené žiarenie turmalinu, vodu pochádzajúcu z ionizátorov Jupiter premenia na vodu s nezvyčajnými vlastnosami. Vďaka kryštalickým energiám, voda sa stane zdravšou. Frekvencia vody sa dostane až na úroveň molekúl, dodá im energiu.
– vlákninový filter
– ultrajemný filter
- Vápnik
Ezüstttel átitatott szén – Striebrom impregnované uhlie


K ionizačným prístrojom Jupiter máte možnost objedna aj extra jemný 0,01 mikrónový filter.

Táto filtračná úroveň je rovnaká ako filtračný stupeň pri dialýze obličiek. Filter 0,01 mikrónov, okrem hodnotných zásaditých minerálov prefiltruje všetko.

Ak používate takú vodu( napr. zo studne), ktorej čistota ledva dosiahne zdravotnícky povolený stupeň čistoty, používajte tento filter!

Ak chcete maximálne prefiltrovanú vodu tak, aby sa z vody nestratili osožné odkysličujúce minerály, tento filter bude pre vás najlepšou vožbou.

Ako často meni filtre?
Filtre meníme všeobecne polročne. Výrobná hodnota je 11 mesiacov, ale podža mojich skúseností voda v Maďarsku obsahuje oveža viac vápníka ako v Japonsku. Presné údaje sa nemôžu uvádza, lebo to závisí aj od kvality vašej vody a samozrejme aj od množstva použitej vody. Jeden človek použije menej vody, ako jedna vežká rodina. Hlavne keď ich často návštevujú priatelia a členovia rodiny. V litroch sa to nemôže udáva, lebo aj tvrdos a znečistenie vody je všade iná. V Maďarsku sú filtre vystavené väčšiemu zaaženiu. Extra jemný filter treba o niečo častejšie meni, lebo jeho filtračná schopnos je 10x väčšia ako u filtra s 0,1 mikrónom.

Mikropočítač, zabudovaný v prístroji , vníma znečistenie vody a naznačuje v akom stave je filter. Podža toho budete presne vedie, ako sú opotrebované filtre a kedy ich treba vymeni. Melody na digitálnom paneli ukazuje stav filtrov, Microlite na ukazovateli LED. Pri nákupe prístroj obsahuje jeden 0,1 mikrónový filter!

Výmena filtra vyžaduje odbornú znalos?
Nie. Výmena filtra je jednoduchá, pozostáva len z pár pohybov, vykonáva sa to za 30 sec. Nie je zložitejšie, ako výmena batérií v rádiu. Opis je v návode k použitiu.
Zdiela na: Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) - facebook.com Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) - twitter.com Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) - google.com Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) - digg.com Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) - yahoo.com Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter ) - squidoo.com
Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter )  
 
Dátum pridania: 08.06.2009
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Múka zo zelen\ého ban\ána 500g
Múka zo zeleného banána 500g
2,84 €
2,37 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Filter Briston 0,01 mikron ( Jupiter )
02.Filter Vložka 20 x 2.25 20 mikronov
03.pH 9,5 alkalizujúci zásobník k reverzným osmózam
04.Filter Vložka 10 x 2.25 10 mikronov
05.Filter Vložka 5 x 2.25 5 mikronov