www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Klíčenie - Ako zača a prečo
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» DR. Dr. Robert Young -
» Young pHorever - otázky a odpovede
» Pôžičky cez Quatro na Spltátky
» Energy Prípravky na veterinárne použitie
» Chlorofyl
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Prečo je dôležité pi vodu ?
» Prečo pi ionizovanú alkalickú vodu?
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» Topinambur a Srdce
» Zdravie v novom svetle
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Recepty na kličky
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl

24,00 €
20,00 € bez DPH
FLAVIN7Ž+ kapsule, balenie 90 ks
FLAVIN7Ž+ je lyofilizovaná zmes zo šupiek semien plodov s vysokým obsahom polyfenolov/flavonoidov, resveratrolu (rastlinných antioxidantov).
Prečo sú antioxidanty dôležité pre nᚠorganizmus?
Je známe, že v žudskom organizme sa denne tvorí asi 100 rakovinových buniek. Našastie imunitný systém chybné bunky zachytáva a inaktivuje. Ak je však imunitný systém z nejakého dôvodu oslabený, nádorové bunky sa rozmnožia a organizmus ich už nie je schopný likvidova.

Príčin môže by niekožko. Jednak to môžu by škodlivé účinky prostredia (potrava, kontakt s karcinogénnymi látkami, radiačné účinky), ktoré spôsobujú vznik viac chybných buniek v tele ako ich je organizmus schopný zlikvidova. Aj každodenný stres môže oslabi prirodzenú obranyschopnos tela, nakožko znižuje „kapacitu imúnnych buniek“ likvidova rakovinové bunky. V prípade súčasného výskytu oboch faktorov je človek vystavený zvýšenému riziku vzniku rakoviny.
Vožné radikály, ktoré sa do organizmu dostali alebo sa tam tvoria, zohrávajú dôležitú úlohu v procese vzniku nádorových onemocnení. Stena buniek je totiž čiastočne vytvorená z lipidových molekúl, ktoré sú žahko narušitežné – pri ataku vožných radikálov sa oxidujú. Zvýšená hladina vožných radikálov v organizme vedie k stavu označovanému ako oxidačný stres. Vožné radikály vyvolávajú reazové reakcie, výsledkom ktorých môžu by nielen poškodené bunky, ale aj poškodené tkanivá a orgány, a môžu sa podieža aj na premene zdravých buniek na bunky nádorové.
Antioxidanty sú stabilné molekuly, ktoré sa pripájajú k nestabilným oxidantom a likvidujú ich. Oxidanty sa podiežajú na vzniku srdcovo-cievnych chorôb, rakoviny ako aj predčasného starnutia. Flavonoidové zlúčeniny sú schopné vychytáva vožné radikály a pôsobia antioxidačne.

O flavonoidoch:

Rastliny schopné fotosyntézy sú vežmi bohaté na aromatické zlúčeniny, ktorých vežkú skupinu tvoria flavonoidy, patriace k polyfenolom. Významné farmakologické a fyziologické účinky flavonoidov sú už dávnejšie známe, ale aj v súčasnosti prebiehajú početné experimentálne a klinické výskumy, ktoré potvrdzujú pozitívne účinky flavonoidov na organizmus. Z pozitívnych účinkov môžeme vyzdvihnú antibakteriálne a antivírusové účinky, schopnos obrany pečene, obmedzenie vzniku zubného kazu, iniciovanie tvorby epitelových buniek pokožky pri popáleninách.
Flavonoidy majú pozitívny účinok hlavne v črevnom a obehovom systéme. Viažu sa na vožné radikály, blokujú oxidáciu mastných kyselín v bunkovej stene a znižujú oxidáciu LDL-cholesterolu (zlého cholesterolu), t.j. znižujú pravdepodobnos výskytu aterosklerózy. Zlepšujú prietok krvi srdcom, zvyšujú pružnos cievnych sien, čím priaznivo ovplyvňujú srdcovo-cievny systém. Znižujú zhlukovanie krvných doštičiek a tým riziko vzniku trombózy.
FLAVIN7Ž+ je extrakt z ovocia s vynikajúcimi fyziologickými účinkami. Je vežmi bohatý na polyfenolové zlúčeniny vrátane flavonoidov a iných rastlinných antioxidantov, ktoré svojou schopnosou vychyta vožné radikály ochraňujú organizmus od ich deštrukčných vplyvov. Vďaka tomu znižujú procesy poškodzujúce bunky, spomažujú starnutie buniek, zlepšujú vstrebávanie vitamínov v organizme. Pravidelné užívanie koncentrátu môže napomôc zníženiu nepriaznivého vplyvu vožných radikálov, ktoré sa do organizmu dostali, alebo sa tam tvoria. Flavonoidový koncentrát má teda vežký význam z hžadiska prevencie chorôb. V prípade ochorenia zmierňuje nežiaduce účinky liečiv a podporuje uzdravenie. Je určený pre každú vekovú skupinu bez obmedzenia.

Účinok kapsúl FLAVIN7Ž+ je zhodný s účinkom kvapiek FLAVIN7Ž. Navyše obsahujú aj cholín a aminokyseliny. Nakožko sa účinná látka vstrebáva v črevnom systéme, užívanie kapsúl sa odporúča hlavne pre osoby so žalúdočnými ažkosami, alebo so zvýšenou hladinou žalúdočnej kyseliny. Kapsule nemusia by skladované v chlade.

Odporúčaná denná dávka:
- Pri prevencii 2 x 2 kapsuly,
- Ako doplňujúca terapia 3x 2-3 kapsuly denne.

Kontraindikácie alebo nežiadúce účinky nie sú známe. V prípade precitlivenosti na niektorú zložku koncentrátu sa užívanie extraktu neodporúča!
Zdiela na: FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl - facebook.com FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl - twitter.com FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl - google.com FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl - digg.com FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl - yahoo.com FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 05.05.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Kokosová múka BIO - 500g
Kokosová múka BIO - 500g
3,60 €
3,00 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Koloidné striebro 200 ml
02.JODAQUA liquid - Organický Jód 200ml
03.KURKUMA so zázvorom 120 tbl
04.Beresove kvapky plus - Beres drops plus 30 ml
05.Neera - prírodná detoxikačná kúra (Sirup 500ml)
06.FLAVIN7Ž - 200ml roztok
07.Gynex
08.FLAVIN7Ž+ - 90 kusov kapsúl
09.Zelená Káva 200mg + C- vitamín- kapsula
10.Korolen