www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Flavocel > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Flavocel

22,43 €
18,69 € bez DPH
Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka (135 mg), obohateného o vitamín C (200 mg) a o špeciálnu zmes éterických olejov. Je charakteristický svojimi antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a antivírovými účinkami.

Má významný vplyv na ochranu buniek a umožňuje činnos mnohých enzýmov,
je vhodným doplnkom pri rôznych chrípkových ochoreniach, nachladnutí, angínach a prieduškových problémoch,
pri celkovej slabosti, únave, ochabnutosti a na rýchle dodanie energie,
na správnu výživu a regeneráciu zubov, ďasien, ciev a kostných buniek
je vhodný aj pre diabetikov.

je bioinformačný prípravok vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka (Hibiscus sabdariffa - 200 mg v jednej tablete ) , obohatený o vitamín C (300 mg v jednej tablete ) a o špeciálnu zmes éterických olejov s antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a antivírovými účinkami.

Ibištek sabdariffa pochádza z tropickej Ameriky, obsahuje prírodný zdroj vitamínu C, organické kyseliny, rastlinné farbivá, slizovité polysacharidy, steroly a flavonoidy, ktoré urýchžujú jeho vstrebávanie. Harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, troch žiaričov, pžúc, srdca a sleziny, čím pomáha rieši problémy vzahujúce sa na nedostatočnú funkciu príslušných orgánov. Väčšina týchto energetických dráh sa naruší najmä pri chrípke a ochoreniach v dôsledku prechladnutia. Vitamín C udržiava organizmus v dobrej kondícii, výažky z ibišteka dezinfikujú močové cesty a obličky a utišujú kŕče, či už pri kašli alebo inom ochorení. Najmä chrípka zanecháva následky na pohybovom ústrojenstve a kĺboch, pričom tieto ažkosti sa vzahujú na dráhu obličiek.

V tele pôsobia rastlinné látky cielene a synergicky. Pokusy vykonané na králikoch napríklad potvrdili, že extrakt z ibišteka zastavuje rast mycobacterium tuberculosis , ďalšie skúšky dokazujú protikŕčové účinky na svalstvo maternice a čriev. Pôsobí ako sedatívum a utišuje rôzne kŕče, či už ide o kašež, žalúdočné alebo brušné spazmy. Vo vyšších dávkach eliminuje parazity prítomné v črevách a má vysoký antibakteriálny efekt. Osviežuje organizmus bez vedžajších účinkov znižuje krvný tlak . Rastlinné farbivá anthokyany a flavonoidy vychytávajú spolu s vitamínom C vožné radikály, čím brzdia starnutie buniek. Pôsobia diureticky, zmierňujú opuchy a podporujú vylučovanie žlče. Obsiahnuté fytosteroly znižujú hladinu cholesterolu v krvi, napomáhajú rozpadu močových kameňov a rozpúšajú tukovápenaté sklerotické usadeniny v cievach. Účinkujú priaznivo proti zápalom močových ciest, močového mechúra, obličiek a prostaty. Vďaka vežkému množstvu ovocných kyselín pôsobí výažok z ibišteka ako žahké preháňadlo. V Sudáne sa používa aj pri horúčkach. Posledné výskumy zistili antiepileptický účinok a ochranný vplyv na srdce.

Flavocel obsahuje žavotočivú formu vitamínu C s vysokou schopnosou vstrebávania, ktorý je dôležitým doplnkom stravy - organizmus si ho totiž nedokáže „vyrobi“. Pri chrípkových ochoreniach sa vo všeobecnosti odporúča zvýši jeho príjem, pretože telo sa chorobe lepšie bráni a regeneruje. Vitamín C je prítomný pri mnohých metabolických reakciách, najmä pri metabolizme proteínov. Je nevyhnutný pre rast a regeneráciu zubov, ďasien, väziva, ciev a určitých kostných buniek, spolupracuje s protilátkami a ako koenzým sa môže viaza s niektorými jedmi, čím obmedzuje ich účinnos.

Vitamín C pôsobí antioxidačne a umožňuje činnos rôznych enzýmov v tele. Je dôležitý pre tvorbu niektorých látok prítomných pri prenose vzruchov medzi nervovými bunkami.

Potrebný je aj na správnu imunitnú odpoveď na infekciu, na hojenie rán, zlepšuje tvorbu hormónov nadobličiek a kolagénu (spojivo medzi bunkami), znižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje vstrebávanie železa z potravy.

Komplex látok z ibišteka sabdariffa a vitamínu C vhodne dopĺňa vybraná zmes éterických olejov - eukalyptu, grepu, kardamomu, kopaivy a guajaku, ktoré zvýrazňujú a rozširujú účinky preparátu najmä v prospech činnosti pžúc a priedušiek .

Nedostatok vitamínu C spôsobuje skorbut a anémiu, býva príčinou opuchov ďasien, slabosti, únavy a krvácania z nosa.

Dávkovanie:

Preventívne odporúčame 1-2 tablety Flavocelu denne, po dohode s lekárom je možné dávky zvýši. Výhodnejšie je užíva vitamín C v niekožkých menších dávkach než ho konzumova naraz vo vežkom množstve. Organizmus potom nie je schopný využi ho úplne, práve naopak, jeho vežké množstvo zaaží obličky.

Využitie Flavocelu:

Pri nachladnutí, chrípkach, angínach a problémoch s prieduškami (pri teplotách odporúčame spolu s prípravkom Vironal alebo Infektin ), na podporu činnosti srdca a kostnej drene, na správnu výživu a regeneráciu zubov, ďasien, ciev a kostných buniek, na lepšie vstrebávanie železa , na zníženie cholesterolu v krvi, pre lepší metabolizmus proteínov, tvorbu hormónov nadobličiek, kolagénu a väziva, pre žahšiu činnos enzýmov, pre lepší prenos medzi nervovými bunkami, pri zápaloch močových ciest, mechúra, obličiek, prostaty, pri obličkových a močových kameňoch, dne, pri vysokom krvnom tlaku, opuchoch, alergiách, anémii, skorbute, pri celkovej slabosti, únave, ochabnutosti a pri pocite dolámanosti tela, rovnako pri spazmoch čriev, brucha, žalúdka, maternice, pžúc a pod. Flavocel je vhodné podáva aj pri epilepsii, tuberkulóze, zápche, artérioskleróze, pri zníženej imunite alebo pri parazitoch v črevách. Patrí k vežmi dobrým antioxidantom, obmedzuje účinky niektorých jedov a urýchžuje vyplavovanie ažkých kovov z tela.

Flavocel je vežmi vhodný pre diabetikov. Neobsahuje cukry.

Flavocel je biologicky vysoko aktívny prípravok, ktorý sa dá vežmi dobre kombinova s ostatnými potravinovými doplnkami a s ďalšími produktmi pre zdravie.

V ponuke spoločnosti Energy nájdete aj preparát Flavocel Baby, vyvinutý špeciálne pre deti.
Zdiela na: Flavocel - facebook.com Flavocel - twitter.com Flavocel - google.com Flavocel - digg.com Flavocel - yahoo.com Flavocel - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Múka zo zelen\ého ban\ána 250g
Múka zo zeleného banána 250g
1,62 €
1,35 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan