www.suncity.sk > BIO a RACIO POTRAVINY > SEMENÁ A SEMIENKA > Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Klíčenie - Ako zača a prečo
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» Topinambur a obezita
» Plesne a Greens Young pHorever
» Topinambur a cukrovka
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» DR. Dr. Robert Young -
» Odborné výsledky s Magneterom
» Young pHorever - otázky a odpovede
» Pôžičky cez Quatro na Spltátky
» Topinambur a trávenie
» Energy Prípravky na veterinárne použitie
» Chlorofyl
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Prečo je dôležité pi vodu ?
» Prečo pi ionizovanú alkalickú vodu?
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Panennský kokosový olej
» Topinambur a Srdce
» Zdravie v novom svetle
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Recepty na kličky
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g

8,89 €
7,41 € bez DPH
Goji (godži) sú sušené plody KUSTOVNICE (lycium chinensis). Goji majú sýto červenú farbu a sú vežké asi ako sušené hrozienka. Chuou pripomínajú niečo medzi brusnicou, jablkom alebo šípkou. Goji rastú v úrodnej pôde himalájskych podhorí na stredne vežkých kríkoch.

Goji (godži) sú sušené plody KUSTOVNICE (lycium chinensis). Goji majú sýto červenú farbu a sú vežké asi ako sušené hrozienka. Chuou pripomínajú niečo medzi brusnicou, jablkom alebo šípkou. Goji rastú v úrodnej pôde himalájskych podhorí na stredne vežkých kríkoch.
Sušené na slnku. Nesírené!

100% ná kvalita !!!

Z nutričného hžadiska sú Goji asi tým najhodnotnejším ovocím na planéte! Obsahujú 18 druhov aminokyselín, vrátane všetkých osem esenciálnych aminokyselín (napr. tryptofan či isoleucin), 21 stopových prvkov (napríklad zinok, železo, meď, vápnik, germánium, selén a fosfor), sú najbohatším zdrojom karoténoidov zo všetkých známych rastlín na Zemi (čo naznačuje už ich jasná červená farba). Čo se týka beta-karoténu, sú vydatnejšie než mrkva. Ďalej obsahujú vitamíny C, B1, B2, B6 a E. Nemožno nespomenú protizápalový činitež betasisterol a unikátnu skupinu lycium polysacharidov, ktoré neutralizujú vožné radikály čím spomažujú proces starnutia; posilňujú imunitný systém a stimulujú mozog (hypofýzu) k vylučovaniu regeneratívneho rastového hormónu.

Obsah: 200 g

Goji sú tradičnou čínskou medicínou považované za liečivú potravinu podporujúcu dlhovekos, silu a sexuálnu potenciu. Moderné výskumy čínských vedcov poukazujú na schopnosti udržova a podporova harmonický bunečný rast a obnovova a opravovaDNA. „Antiperoxidáciou“ volných radikálov vracia elektrické parametre bunečných membrán do normálneho rozsahu.
Dlhoročný odborný lekarsky konzultant časopisov „Journal of Longevity Research“ (Zápisník Výskumu Dlhovekosti) a „Muscle and Fitness“ (Svaly a Telesná zdatnos) a vedecký pracovník Američan Dr. Bob Delmonteque tvrdí: „Viac než 15% bielkovín, 21 stopových minerálov a 18 aminokyselín robí z plodov Goji jedinečnú živinami nabitú „superpotravinu“ presahujúcu všetky známe kritériá. To čo na mňa robí najväčší dojem je množstvo celosvetových klinických výskumov, ktoré za Goji stoja. Je dokázané, že lycium polysacharidy obsiahnuté v Goji majú skutočne pozoruhodné antioxidačné a imunitu podporujúce vlastnosti.“

Pretože pri kontakte čerstvých Goji s pokožkou dochádza k oxidácii a ich sčernaniu, sú pri zbere žahko strasené na plachty a potom usušené v polotieni, kým nestratia väčšinu vody. Tieto Goji nesú čínský certifikát Green Food, tzn. celý proces pestovania a spracovania je vežmi šetrný a striktne sa vyhýba umelému dosúšaniu a akémukožvek použitiu chemikálií. Tým je dosiahnuté maximálnej „živosti“ sušených plodov a teda zachovanie ich najvyššej možnej nutričnej hodnoty.

Goji sa konzumujú samotné ako mimoriadne zdravá pochúka, alebo sa pridávajú do cereálnych zmesí k raňajkám. Skvelé je i pridáva goji do ovocných koktejlov a šejkov, ktorých základom môže by trebárs super výživné konopné mlieko (viz. konopné semienko). Čínskou špecialitou je príprava čaju z Goji, podobne ako to my robíme so šípkami. Goji je možné zjes i po vylúhovaní. Vedci tvrdia, že pre dosiahnutie blahodárnych účinkov stačí konzumova 10 až 30 gramov denne (malá hrs).

Goji nie sú príliš bohaté na ovocné cukry a preto si po vysušení nezachovávajú mekkos ako napríklad hrozienka. Ak vám ich chrumkavá konzistencia nevyhovuje, stačí do sáčku vloži čerstvý plátok jablka. Goji za deň absorbujú vlhkos a sú mekké. Často však zmeknú i po niekožkých dňoch, keď je sáčok otvorený – absorbujú vlhkos zo vzduchu.
Zdiela na: Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g - facebook.com Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g - twitter.com Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g - google.com Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g - digg.com Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g - yahoo.com Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g - squidoo.com
Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g  
 
Dátum pridania: 16.05.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Kokosová múka BIO - 500g
Kokosová múka BIO - 500g
3,60 €
3,00 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Goji – Kustovnica čínska - Vitafree 200g
02.BIO Pšeno- Proso 500g
03.Bio Šošovica červená 500g
04.Bio Šošovica hnedá 500g
05.Bio Sezamové semienká nelúpané 250g