www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Gynex > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Gynex

21,56 €
17,97 € bez DPH
Je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podža moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený za pomoci špeciálnej technológie. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu.

Gynex harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu počatia a jej spojnicu, dráhu troch žiaričov, bočnú vetvu pžúc, spojnicu žalúdka, hrubého čreva vrátane jej šžachosvalovej dráhy a tým ovplyvňuje aj problémy, ktoré sa vzahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch. Napríklad so zlou činnosou dráhy počatia sú spojené ažkosti v oblasti podbruška. Hlavná sila celého komplexu rastlín, energií kryštálov a bioinformačných zložiek je sústredená na regeneráciu hormonálneho systému, ktorý má hlavný podiel na riadení životných funkcií človeka.

Podžalúdková žžaza (pankreas) je najaktívnejšia žžaza nášho zažívacieho systému. Produkuje súčasne rozličné druhy zažívacích štiav, ktoré štiepia rôzne zložky našej potravy. Pankreas každého zdravého človeka produkuje aj hormón inzulín. Grécke slovo “horman” znamená poháňa, ale aj povzbudzova. Vo všeobecnosti pôsobia hormóny v tele už vo vežmi nízkych koncentráciách ako chemické regulátory, biokatalyzátory a nositelia informácií pre rôzne orgány a tkanivá. Riadia vývoj, rast a duševný aj telesný život. Krv ich v tele roznáša na určené miesto. Vyrovnaná hladina týchto vysoko aktívnych látok v krvi je základnou podmienkou správnej funkcie organizmu. Celý hormonálny systém pracuje synchrónne. Telo si dokáže samo vyrobi potrebné hormóny, avšak rôzne druhy žiarenia, stres, elektromagnetický smog, chemické látky a niektoré lieky (napríklad sedatíva, hoci len v malých koncentráciách, zato so stabilným pôsobením) majú negatívny dosah nielen na bunky samotné, ale na celý hormonálny systém. To môže ma v konečnej fáze za následok celý rad orgánových porúch a zníženie imunity. Konzumáciou malého množstva sladkých potravín stimulujeme činnos pankreasu a sleziny. Naopak, vežké dávky sladkých potravín pôsobia negatívne. Párovým orgánom sleziny a pankreasu je žalúdok.

Štítna žžaza je dôležitým článkom hormonálneho systému. V Gynexe sú zastúpené aktívne látky z rastlín v stopových množstvách (napríklad jód z chaluhy bublinatej, ktoré harmonizujú jej činnos.

Pri chorobách štítnej žžazy spotrebuje telo veža vápnika v dôsledku nedostatku jódu, ktorý jeho rovnováhu v tele kontroluje. Už nepatrné množstvo jódu znamená pre nᚠorganizmus mnoho: zrýchžuje metabolizmus, čím pomáha spažova prebytočný tuk. Zlepšuje kvalitu vlasov, nechtov, pokožky a zubov. Jód reguluje rýchlos, ktorou bunky nášho tela využívajú kyslík. Ak máte ráno hneď po prebudení teplotu nižšiu než 36,5°C, svedčí to o možnosti zníženej funkcie štítnej žžazy.

Gynex obsahuje fytohormóny, látky podobné žudským hormónom. Sú to predovšetkým substancie z rastlín, ktoré majú napr. estrogénnu aktivitu. Dokážu telo detoxikova od rôznych chemikálií ako je napríklad DDT. Majú vežmi silný protizápalový účinok a výrazný vplyv na činnos ženských orgánov. Slúžia ako prevencia onkologických ochorení pŕs, zmierňujú problémy v menopauze, chránia pred srdcovými chorobami, mŕtvicou a osteoporózou. Ochraňujú a zlepšujú činnos slizníc, najmä maternice. Nezaažujú telo, ktoré si samo rozhodne, kedy využije rastlinný hormón ako náhradu chýbajúceho hormónu, alebo či využije rastlinný hormón na elimináciu prebytku niektorého z vlastných hormónov. Všetko sa deje nenásilne, bez rizika vzniku ažkých chorôb. Na základe vedeckej štúdie, ktorá sa uskutočnila v USA v roku 2002 na 16 000 dobrovožníkoch (ženách) sa zistilo, že dlhodobé užívanie syntetických hormonálnych prípravkov v období menopauzy má negatívny dosah na zdravie žien. Približne v polovici výskumu sa štúdia prerušila a vydalo sa dôrazné varovanie: Dlhodobé užívanie hormonálnych preparátov zvyšuje riziko srdcového infarktu, vzniku rakoviny až o 26 % a mŕtvice až o 41 %.

V Gynexe je obsiahnutý špeciálny komplex éterických olejov, ktorý pôsobí priaznivo na hormonálny systém a zároveň brzdí rozkladné procesy. Éterické oleje majú protizápalové, antibakteriálne, antimikrobiálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Harmonizujú a ochraňujú organizmus.

Pre vežký obsah fytoestrogénov je Gynex skutočným “omladzovačom” mužov aj žien. U mužov fytoestrogény zvyšujú počet testosterónových receptorov, ktoré sú potrebné pre lepšie využitie mužského hormónu testosterónu, ktorý má vplyv na zvýšenie svalovej hmoty, ale aj mužskej sexuálnej aktivity.

Použitie:

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín a informácií možno využi nielen preventívne ale aj pri gynekologických ažkostiach zápalového a hormonálneho charakteru, pri premenštruačných tenziách, poruchách cyklu, hormonálnych poruchách, výtokoch, zápaloch vaječníkov, v období prechodu pri osteoporóze, návaloch, uzlinách v prsiach súvisiacich s poruchami menštruačného cyklu alebo pri iných klimakterických ažkostiach. Je výbornou prevenciou vzniku rakoviny prsníka a maternice. Je vhodný na harmonizáciu činnosti hypofýzy, epifýzy, týmusu, štítnej žžazy, pankreasu, sleziny, nadobličiek, vaječníkov, hrubého čreva, bielych krviniek, na detoxikáciu, zlepšenie stavu kože a pžúc. V čase menopauzy sa fytolátky dajú využi u žien na zlepšenie funkcie a ochranu slizníc, najmä maternice, pri zníženej imunite, pri niektorých virózach, pri kazivosti zubov a zápaloch kĺbov. Ďalej je vhodný pri zápalových stavoch žalúdka, prostaty, na zvýšenie počtu testosterónových receptorov u mužov, ako ochrana ciev a pri mužskej a ženskej neplodnosti. U žien sa osvedčil okrem iného proti vypadávaniu vlasov s príčinou v štítnej žžaze.

Prípravok sa dá využi ako doplnok pri liečbe roztrúsenej sklerózy a pri zníženej imunite.

Pri redukčnej diéte napomáha telu prostredníctvom centrálneho nervového systému znižova chu do jedla a stabilizova psychiku. Spomažuje starnutie a zlepšuje energetický stav organizmu.

Je vhodný pri všetkých problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Gynex je možné užíva súčasne s hormonálnou liečbou.

Využitie Gynexu z hžadiska psychiky:

Prípravok môžete užíva aj podža momentálnej nálady a psychického stavu.

Problémy so slezinou a pankreasom sa v oblasti psychiky prejavujú plačlivosou, emocionálnou labilitou, trémou, nervozitou, slabou vôžou, sebažútosou, nesústredenosou, obtiažnou adaptáciou na prostredie, prílišnou starostlivosou, ohováraním, pomalým myslením, poruchami pamäti a smútkom.

Ak ste často pod vplyvom vyššie uvedených nálad, má to negatívny dosah na vašu slezinu a pankreas. Gynex sa dá využi ako harmonizačný prípravok pri spomínaných stavoch.

Odporúčame kombináciu s krémom Cytovital
Zdiela na: Gynex - facebook.com Gynex - twitter.com Gynex - google.com Gynex - digg.com Gynex - yahoo.com Gynex - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Múka zo zelen\ého ban\ána 250g
Múka zo zeleného banána 250g
1,62 €
1,35 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan