www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Korolen > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Korolen

21,56 €
17,97 € bez DPH
Řieši problémy na dráhe srdca, riadiacej a troch žiaričov. Má pozitívny vplyv na cievny systém, teda sa môže využíva pri

prevencii cievnych príhod, mozgovej mŕtvici a infarkte myokardu,
ďalej pri artérioskleróze a poruchách periférneho prekrvenia,
zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii.
Zložky obsiahnuté v produkte majú vplyv na detoxikáciu a regeneráciu buniek, priaznivo ovplyvňujú regeneračné procesy pri onkologických ochoreniach, podporujú imunitný systém u HIV pozitívnych a u žudí infikovaných toxoplazmózou.

je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podža moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený za pomoci špeciálnej technológie. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu.

Korolen harmonizuje predovšetkým energetické dráhy riadiace a srdca, tenkého čreva, osrdcovníka, troch žiaričov, spojnicu a bočnú vetvu sleziny, dráhy obličiek a pečene. Pripomeňme si dôležitos riadiacej dráhy, ktorá ovplyvňuje prakticky chod celého organizmu. Ide o jeden z najsilnejších prípravkov, ktorý ako kráž regenerácie dominuje celému pentagramu na jeho vrchole. Tam, kde už všetko zlyhalo, môže Korolen svojimi účinkami zažiari. Preto sa používa pri vežmi závážných stavoch. Má vplyv na najvyššie uložený orgán, ktorý riadi všetko, a tým je mozog. Ďalej ovplyvňuje cievy a krv - životodarnú tekutinu, ktorá vyživuje naše orgány.

Srdce je pumpa, ktorá poháňa krvný obeh. Vďaka nemu nám v tepnách a žilách cirkuluje krv, a tak sa roznášajú po tele živiny, vrátane kyslíka. Konzumáciou malého množstva horkých potravín stimulujeme jeho činnos a vežké dávky horkých potravín pôsobia naopak. Párovým orgánom srdca je tenké črevo.

Aby srdce plnilo svoju funkciu, potrebuje pravidelnú dodávku krvi, ktorá prináša životodarný kyslík a živiny. Rovnako mozog a nervový systém si vyžadujú stály prívod okysličenej krvi. Dokonalá funkcia mozgu je dôležitá preto, aby všetky orgány správne pracovali, najmä tie, kde dochádza sa tvorí energia. Trvalý pokles energie môže vies až k únavovému syndrómu a zníženiu imunity. Existujú dôkazy o tom, že imunitný systém je priamo riadený mozgom. Hlavnými faktormi, ktoré narušujú jeho riadiacu funkciu, sú chronický stres, rôzne druhy žiarenia, ale aj rôzne mikroorganizmy, ako napr. toxoplazmóza. Tento prvok je v žudskej populácii vežmi rozšírený a podža výskumov je jeho hostitežom tretina obyvatežov planéty. Ovplyvňuje prenos nervových vzruchov v mozgu, čo má za následok nedostatočné sústredenie, pomalšie reakcie a zmenu psychiky. Iba zdravý imunitný systém sa s prvokom dokáže vysporiada, ale aj tak môže v mozgu ,,spa” v miniatúrnych cystách. Človek sa môže nakazi z potravín znečistených oocystami z trusu mačiek, najčastejšie však surovým alebo nedostatočne upraveným mäsom. U žudí má toxoplazmóza väčšinou vežmi žahký priebeh.

Nemenej dôležitý je v našom imunitnom systéme týmus, ktorý produkuje ochranné T-bunky. Vedci sa roky domnievali, že týmus po puberte zakrpatie a ďalej nemá žiadny význam. Avšak nové výskumy tento názor zmenili a prisúdili týmusu funkciu kontrolóra života. Naša imunita závisí výlučne na tvorbe hormonu thymoxín, produkovaného týmusom. Tento hormón riadi ochranné T bunky a ak je ich produkcia malá, telo nemôže dostatočne bojova proti infekcii. Odhaduje sa, že nedostatočný týmus sa vyskytuje až u 96 % populácie z dôvodov genetického oslabenia.

Dobrá činnos imunitného a hormonálneho systému spolu s ďalšími funkciami orgánov má pozitívny vplyv na predĺženie žudského života. Protistarnúci účinok sa však nedostaví, pokiaž máme deficit energie. Energia je základom pre správnu činnos celého tela a jedine človek s jej dostatkom sa môže cíti dobre.

V Korolene sú použité látky a postupy na to, aby sa obnovil tok energie v dôležitých meridiánoch a tým sa telo mohlo samo regenerova. S jeho pomocou dochádza prirodzeným a nenásilným spôsobom k obnovovaniu životných síl a predĺženiu života.

Korolen obsahuje špeciálny komplex éterických olejov, ktoré brzdia rozkladné procesy, pôsobia proti plesniam a upokojujú CNS – napr. nardový olej, u ktorého sa potvrdili účinky na epilepsiu.

Použitie:

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín a informácií možno využi nielen preventívne, ale aj pri cievnych príhodách, pri mozgovej mŕtvici, infarkte myokardu, artérioskleróze, poruchách periferneho prekrvenia, pri zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek, pri leukémii, nervových poruchách a epilepsii. Osvedčuje sa aj pri stresoch, psychických poruchách, syndróme únavy, pri celkových stavoch vyčerpanosti, nespavosti, na celkové upokojenie a pri kinetóze. Vhodný je aj pri nedostatku energie a celkovom zanesení organizmu. Má antioxidačné účinky, pôsobí proti vožným radikálom aj ako podpora činnosti hormonálneho a imunitného systému, kostnej drene, CNS a mozgu, ovplyvňuje jeho výživu a eliminuje prejavy stareckej senility.

Produkt je možné využi pri eliminácii plesní v organizme.

Rastlinné látky, éterické oleje a bioinformácie obsiahnuté v produkte majú vplyv na detoxikáciu a regeneráciu buniek, priaznivo ovplyvňujú regeneračné procesy pri onkologickom ochorení, podporujú imunitný systém u HIV pozitívnych a u žudí infikovaných toxoplazmózou. Korolen je vhodný pri všetkých ďalších problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Aktivizuje životne dôležité centrá, spomažuje starnutie, otvára osobnos človeka a kladne ovplyvňuje rozvoj dávno zabudnutých schopností.

Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v pentagrame, kde sú detailne popísané základné energetické dráhy.

Použitie Korolenu z hžadiska psychiky:

Prípravok môžete užíva aj podža vašej nálady.

Problémy so srdcom a tenkým črevom sa v oblasti psychiky môžu prejavova hystériou, nezadržatežným smiechom (človek sa smeje a nevie čomu), duševným nepokojom, nadmernými citovými reakciami, citovou labilitou, neschopnosou sa vcíti, poruchami reči, neschopnosou komunikácie, poruchami pamäte, zábudlivosou, poruchami spánku a správania, averziou k teplu a urečnenosou.

Ak ste často pod vplyvom uvedených nálad a stavov, má to negatívny dosah na vaše srdce a tenké črevo. Korolen je možné využi ako harmonizačný prípravok pri uvedených stavoch.

Odporúčame kombináciu s krémom Ruticelit.
Zdiela na: Korolen - facebook.com Korolen - twitter.com Korolen - google.com Korolen - digg.com Korolen - yahoo.com Korolen - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Karobový pr\ášok Natur 250g
Karobový prášok Natur 250g
0,98 €
0,82 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan