www.suncity.sk > OSTATNÉ VÝROBKY Inde nezaradené > Love moon bavlnené aniónové vložky INTIMKY - Zelené > 6939653323935 KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Love moon bavlnené aniónové vložky INTIMKY - Zelené

6939653323935 6,50 €
5,42 € bez DPH
Dĺžka 15,5 cm
Balenie obsahuje 30ks bavlnených intim vložiek /zelené/

V prípade fyziologických potrieb ženského organizmu menštruačné vložky predstavujú nenahraditežnú pomôcku, ale ich nesprávne použitie môže zapríčini telu určité problémy. Je potrebné si uvedomi, že výlučky počas menštruácie vzhžadom na vežké množstvo organických substancií v nich obsiahnutých, stávajú sa vhodným základom pre rozmnožovanie baktérií. Po uplynutí dvoch hodín od založenia vložky, na povrchu obyčajnej vložky ich množstvo vzrastie na viac ako 100 na cm˛ a zvyšuje sa s každou minútou, preto dochádza k antikomfortu a nepríjemnému zápachu. Takýto rýchly vývoj mikroorganizmov často zapríčiňuje zápalné stavy, ako napr. zápal pošvy alebo kŕčka maternice, zápal močového mechúra alebo nákazu močových ciest atď. Prejavom toho môžu by mdloby, zvýšené teploty, vežké množstvo výlučkov, bolesti v pod brušku, časté močenie niekedy aj bolestivé, neudržanie moču a iné. Môže dôjs k celkovému oslabeniu organizmu, ale dôsledky toho môžu by oveža závažnejšie. Aby nedochádzalo k preniku baktérií do pohlavno-močového systému je potrebné vymieňa takéto vložky každých 20 minút.

Pri súčasnom, rýchlom spôsobe života každá žena sníva o takej hygiene, ktorá jej zabezpečí zdravie, silu a energiu v každom dni. Vďaka najmodernejším technológiám používanými firmou Winalite sa podarilo vyrobi menštruačné vložky a intímky „LOVE MOON“ obsahujúce aniónovú vrstvu s vynikajúcimi vlastnosami.


ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI PRODUKTOV SÉRIE „LOVE MOON“

1 Menštruačné vložky a intímky „LOVE MOON“ prepúšajú vzduch, čím prinášajú pocit suchosti a sviežosti.
Povrch menštruačných vložiek a intímiek je vyrobený z tenkej, mäkkej vrstvy 100% bavlny, ktorá ochraňuje pokožku pred stykom s vlhkosou, zabezpečujúc pocit sucha a komfort Vzduch prepúšajúce vrstvy obsahujú intenzívne absorbujúcu substanciu zamieňajúcu tekutinu na gél, čo zabraňuje nepríjemným pocitom. Spodné vrstvy taktiež majú schopnos prepúšania vzduchu, čo umožňuje jednoduché vyvedenie vodných čiastočiek v plynnom stave navonok. Tieto vrstvy plnia ventilačné funkcie a dokonale zabraňujú nepríjemným pocitom aj v horúcich dňoch a prinášajú pocit sviežosti.

2. Využitie vlastnosti aniónov dovolilo zabezpeči proti bakteriálne pôsobenie a odstraňova nepríjemné zápachy.
Pod bavlneným povrchom je umiestnená aniónová vrstva. Počas používania táto vrstva generuje vežké množstvo záporne nabitých iónov , čo účinne eliminuje škodlivé baktérie, nepríjemné zápachy a pritom nevyvoláva žiadne vedžajšie účinky.


3. Na výrobu sa používa mimoriadne vstrebávajúca substancia, aby bolo zabezpečené maximum komfortu.

Absorbujúcou vrstvou je vynikajúco vstrebávajúci polymér, ktorý úplne vstrebáva všetky tekutiny vnikajúce do tejto vrstvy, a ktoré viaže do gélu, čim zabraňuje ich presiaknutiu do nižších vrstiev. Vďaka tomu sa môžeme cíti sebavedome a vies aktívny štýl života.

4. Celá výroba spĺňa najprísnejšie hygienické normy, zabraňujúc vniknutiu
infekcií do organizmu.
Sucho, čistota a prístup vzduchu zabezpečujú hygienu a zdravie pohlavno-močového systému ženy.

HYGIENICKÉ PODMIENKY PODźA, KTORÝCH VYRÁBAME NAŠE VÝROBKY:

1. Prísne kontrolujeme najvyššiu akos nami používaných surovín a ich hygienické vlastnosti.
2. Za účelom udržania vysokej čistoty látok používaných vo výrobnom procese, výlučne využívame moderné hermetické stroje s automatickým spracovaním a balením výrobkov zodpovedajúcich všetkým hygienickým normám a štandardom.
3. Pre udržanie jalovosti každej menštruačnej vložky a intímky, výrobky sú hermetický balené, čo zabraňuje vniknutiu prachu, špiny alebo mikroorganizmov na povrch výrobku.
5. Použitie na výrobu produktov výlučne látok najvyššej akosti pôsobí, že sú antialergické.
6. Neobsahujú chemické ingrediencie.


Menštruačné vložky a intimky sú zložené štyroch ochranných vrstiev, ktoré ženám dovožujú cíti sa sviežo, komfortne a bezpečne počas celého dňa.

1 vrstva - povrch vyrobený z tenkej vrstvy vežmi mäkkej bavlny, ktorá dáva pocit sviežosti a komfortu
2 vrstva - aktivátor aniónov
3 vrstva - mäkká bavlna, ktorá dáva pocit sviežosti a jemnosti
4 vrstva - vysoko absorbujúci polymér, ktorý premieňa vstrebané výlučky na gélu, pričom nemení svoj objem, udržiava správne pH, úplne bezpečný pre zdravie a priaznivý pre prostredie

9 výnimočných vlastností produktov LOVE MOON:

•pôsobia antibakteriálne
•pôsobia protizápalovo
•posilňujú imunitný systém
•majú liečivé vlastnosti
•podporujú látkovú výmenu
•eliminujú nepríjemné zápachy
•udržiavajú PH vlastné pokožke
•normalizujú tlak


ANIONY
V posledných rokoch na celom svete vzrástol záujem o liečebné vlastnosti aniónov. Anióny sú záporne nabité molekuly, bezfarebné, bez vône a chuti. Vďaka zápornému nabitiu odstraňujú prach zo vzduchu a taktiež zabraňujú vývoju baktérií, neutralizujúc vírusy s kladným nabitím a ničiac baktérie. Čím viacej sa nachádza aniónov vo vzduchu, tým menej je v ňom mikroorganizmov. Výskumy ukázali, že množstvo aniónov v miestnostiach v mestských aglomeráciách je v hraniciach 40-50 na cmł, a v mestskom vzduchu sa pohybuje medzi 100-200. Na poliach a lúkach sa ich množstvo pohybuje do 1000 cmł, a v horských dolinách je ich viac ako 5000 na 1 cmł. Z uvedených údajov je zrejme prečo obyvatelia horských oblastí tak dlho žijú, prakticky nemávajú rôzne zápaly a málo kedy sú chorí. Využívajúc neobvyklé vlastnosti aniónov firma Winalite vyrobila a uviedla do svojich výrobkov aniónovú vrstvu, ktorá v špecifických podmienkach (určitej teplote, vlhkosti a styku s telom) aktivuje intenzívny prívod aniónov ( až do 5800 na 1 cm˛), vďaka tomu pôsobí aktívne proti baktériám a proti zápalom.
Zdiela na: Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é - facebook.com Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é - twitter.com Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é - google.com Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é - digg.com Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é - yahoo.com Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é - squidoo.com
Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é   Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é
Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é   Love moon bavlnen\é aniónov\é vložky INTIMKY - Zelen\é
Dátum pridania: 30.06.2009
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Karobový pr\ášok Natur 500g
Karobový prášok Natur 500g
1,51 €
1,26 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Love moon bavlnené aniónové vložky INTIMKY - Zelené
02.Love moon bavlnené aniónové vložky DENNÉ - Modré
03.Love moon bavlnené aniónové vložky NOČNÉ
04.Love moon aniónové vložky - Winalite