www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > Očista Čriev a Tela > Neera - prírodná detoxikačná kúra (Sirup 1000ml/bal ) > 7612811338826 KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Neera - prírodná detoxikačná kúra (Sirup 1000ml/bal )

7612811338826 46,07 €
38,39 € bez DPH
Očisti sa, zosilnie a schudnú!

Neera (čítaj níra) je účinná a osvedčená detoxikačná a revitalizačná diéta, ktorá stimuluje prečisujúce procesy nášho tela a zároveň uspokojuje nᚠpocit hladu nahradením pevnej potravy čistým, prírodným a výživným nápojom. Diétu vyvinul pred viac ako 50 rokmi skúsený havajský naturopat Stanley Burroughs. Odvtedy sa stala vežmi populárnou v mnohých krajinách na svete.
Táto kúra bola vyvinutá tak, aby podporovala prirodzené očisovacie pochody v našom organizme, ale zároveň v priebehu tohto procesu predišla pocitom hladu a úbytku energie.

Vedžajším, ale vežmi vítaným účinkom NeeraŽ kúry je zníženie nadváhy. Vežká väčšina žudí,ktorí túto kúru absolvovali, uvádza zníženie váhy o 5 až 10 kg, väčšina zostávajúcich schudla 3-5 kg. Pretože príčinou úbytku telesnej váhy nie je strata vody, ale predovšetkým odbúranie nadbytočných tukových zásob a nahromadených odpadových látok, iba vežmi malá čas váhy (ak vôbec nejaká) sa po ukončení diéty vráti.

Skutočnos, že váha po diéte nekolíše, dokazuje že strata váhy nespočíva iba v strate vody, ale tiež tuku. "Tuk sa počas diéty rozpúša takmer doslovne...", píše Stanley Burroughs.

Tým najpodstatnejším je však niečo iné: NeeraŽ kúra pomôže organizmu nájs svoju prirodzenú rovnováhu a "pripomenie" mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Pokiaž teda hodláte zmeni a zlepši svoj spôsob stravovania a celý životný štýl, NeeraŽ je tým najlepším začiatkom.

► PREČO SA POTREBUJEME PREČISTI?

„Najúžasnejšia pôstna kúra, ktorú som kedy vyskúšala. Sedemdennú kúru som robila s obrovskou žahkosou. Dopria svojmu telu očistu a dovolenku vnútorným orgánom odporúčam všetkým, ktorí fandia zdravému životnému štýlu.“

-Marie Albrechtová, masérkaObrovskú popularitu tejto kúre priniesla populárna speváčka Beyonce Knowles, ktorá schudla vďaka diéte zloženej z pitia Madal Bal prírodného stromového sirupu, citrónovej šavy a čistej vody dovedna 10 kilogramov. Viac si môžte prečíta tu. Keď to zistili jej fanúšikovia, razom z predajní vykúpili všetky zásoby tohto "zázračného" sirupu.

Kombinácia sily Madal Bal prírodného stromového sirupu, kayenského korenia a čerstvej citrónovej šavy zaistí celostné zlepšenie vášho zdravia, telesného aj duševného.

► PRÍPRAVA NÁPOJA

Diéta má svoju vlastnú Yahoo skupinu, na youtube môžete nájs videá fanúšikov tejto kúry, na internete sú webové stránky i blogy , kde môžete nájs povzbudenie, inšpiráciu i príbehy „zázrakov“.


„Neera je najcitlivejšia pôstna kúra, akú poznám. Po celý čas som mala úplne stabilný krvný obeh a dodržanie diéty bolo vežmi jednoduché. ...Celá kúra na mňa pôsobila nesmierne prívetivo a cítila som v sebe vežmi vyváženú energiu. Kúru som robila 10 dní, cítim sa po nej tak svieža, že už nepotrebujem žiadnu kávu! Odporúčam teraz Neera kúru vo svojej dietetickej poradni.“

-L.Eichbergová, poradkyňa pre výživu (Nemecko)
Zdiela na: Neera - pr\írodn\á detoxika\čn\á kúra (Sirup 1000ml/bal ) - facebook.com Neera - pr\írodn\á detoxika\čn\á kúra (Sirup 1000ml/bal ) - twitter.com Neera - pr\írodn\á detoxika\čn\á kúra (Sirup 1000ml/bal ) - google.com Neera - pr\írodn\á detoxika\čn\á kúra (Sirup 1000ml/bal ) - digg.com Neera - pr\írodn\á detoxika\čn\á kúra (Sirup 1000ml/bal ) - yahoo.com Neera - pr\írodn\á detoxika\čn\á kúra (Sirup 1000ml/bal ) - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 16.01.2011
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Kokosov\á múka BIO - 500g
Kokosová múka BIO - 500g
3,60 €
3,00 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Neera - prírodná detoxikačná kúra (Sirup 500ml)
02.Neera - prírodná detoxikačná kúra (Sirup 1000ml/bal )