www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Regalen > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Regalen

21,56 €
17,97 € bez DPH
Ovplyvňuje dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhu riadiacu a opasku. Je vhodný najmä v prípade potreby detoxikova a regenerova organizmus, a ďalej pri

zažívacích ažkostiach, nechutenstve, pri funkčných poruchách žlčníka a žlčových kameňoch,
ekzémoch, alergiách, lupienke, astme a chronických stavoch týchto ochorení,

regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza.

Regalen je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podža moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený za pomoci špeciálnej technológie. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu.

Regalen harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka a troch žiaričov, čím priaznivo ovplyvňuje problémy, ktoré sa vzahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch. Uvádza však do rovnováhy aj celý rad ďalších energetických dráh – napr. jinovú pojivovú, spojnicu a bočnú vetvu močového mechúra, šžachosvalovú dráhu hrubého čreva, bočnú vetvu tenkého čreva a spojnicu žalúdka.

Pečeň je dôležitým orgánom na detoxikáciu tela a jej párovým orgánom je žlčník. Neriešený problém v pečeni môže v krátkom čase vyvola ažkosti so žlčníkom a naopak. Konzumáciou malého množstva kyslých potravín stimulujeme činnos pečene, vežké dávky kyslých potravín pôsobia naopak. Pečeň filtruje krv od toxínov, kontroluje hladinu krvného cukru, premieňa uhžohydráty, bielkoviny a tuky, vyrába enzýmy a žlč, ktorá je potrebná na spracovanie tukov v čreve. Pečeň tvorí spolu so žlčníkom dvojicu strážcov, ktorí strážia čistotu nášho organizmu.

Detoxikácia organizmu nie je možná, ak nemáme v poriadku črevá. Prejedaním dávame možnos množeniu patogénnych mikroorganizmov v črevách, vrátane obávaných plesní. Strava sa nestačí v črevách fermentova a zahníva. Ak sa narušila správna funkcia sliznice čriev, vracajú sa toxíny, ktoré pečeň vylúčila, ale aj tie, ktoré vznikli hnitím, spä do tela. To sa nestačí detoxikova a odpadové látky začnú vytvára rôzne úložiská, najmä v tukovom tkanive, kĺboch a v nefunkčnom lymfatickom systéme v podobe rôznych hrudiek. V Regalene je obsiahnutý špeciálny komplex éterických olejov, ktoré brzdia rozkladné procesy a pôsobia proti plesniam. Príkladom je afrikánový olej, ktorý na plesne účinkuje celkom špecificky a regeneruje pečeň. Nedostatočná funkcia čriev znamená aj zlé vstrebávanie prvkov a vitamínov. Ak organizmus funguje správne, dokáže z kvalitnej stravy sám asimilova všetky potrebné látky. Užívaním megadávok vitamínov telo zbytočne zaažujeme a oslabujeme jeho prirodzené funkcie.

Odstránením príčiny a podporou správnej činnosti orgánov prostredníctvom ich prirodzenej energetickej siete naopak dosiahneme maximálnu regeneráciu tela. Tu hrajú vežkú úlohu horčiny, ktoré sme vo svojej strave nahradili cukrom. Aj žlč je horká a práve horčiny dodané telu napomáhajú k lepšej funkcii pečene. Staré národy vedeli, aké dôležité sú horčiny pre trávenie, a preto boli kedysi vo vežkej miere zastúpené v každom elixíre pre dlhý život. Horčiny preverené storočiami plnia v tele funkciu regenerátora. Vežké percento alergií a ekzémov, rôznych typov vyrážok a ďalších civilizačných ochorení spôsobuje nedostatočná funkcia pečene, žlčníka a obličiek. Horčiny dokážu podpori väčšiu tvorbu antialergénov v pečeni a detoxikáciu organizmu, čo má priaznivý vplyv na tieto problémy, ale pozitívne pôsobí aj na srdce. Regalen obsahuje celý rad biologicky aktívnych látok zameraných na podporu regenerácie buniek.

Použitie:

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín a informácií je možné využi nielen preventívne, ale aj pri alergiách a ekzémoch, pri lupienke, nečistej pleti, plesniach v organizme, pri astme a chronických stavoch týchto ochorení, pri zažívacích ažkostiach, nechutenstve, funkčných poruchách žlčníka, pri žlčových kameňoch, nadúvaní a pri celkových stavoch vyčerpanosti, svetloplachosti, pri parazitoch v črevách, ďalej pri regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami ako je žltačka, mononukleóza a pod. Je vhodný na regeneráciu a výživu chrupaviek, pri niektorých žalúdočných ažkostiach a problémoch zažívacieho traktu spôsobených rôznymi druhmi mikroorganizmov. Ďalej je vhodný pri bolestiach vlasových korienkov a bolestiach hlavy, ktoré sa vyskytujú v oblasti ucha a vystrežujú smerom ku krčnej chrbtici. Vysoké detoxikačné účinky prírodných látok je možné využi na odstránenie jedov z tela a regeneráciu buniek, na zníženie hladiny cholesterolu, na podporu imunity, ako prevenciu onkologických ochorení a celkovú regeneráciu organizmu. Je vhodný pri všetkých problémoch, ktoré sa vzahujú k disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v pentagrame, kde sú detailne popísané základné energetické dráhy.

Využitie Regalenu z hžadiska psychiky:

Prípravok môžete užíva aj podža momentálnej nálady a psychického stavu.

Problémy s pečeňou a žlčníkom sa prejavujú v oblasti psychiky výbuchmi zúrivosti, impulzívnym konaním, hnevom, pocitom slabého sebaovládania, zvýšenou podráždenosou, precitlivenosou na hluk alebo na silné vône a chute, nepružným myslením, nevyrovnaným správaním, prílišným plánovaním, zvýšenou pozornosou voči detailom (puntičkárstvom), chronickou nespokojnosou, netrpezlivosou, ustavičnou výbušnosou. Uvedené nálady a stavy ovplyvňujú negatívne pečeň a žlčník a Regalen je možné vo všetkých týchto prípadoch využi ako harmonizačný prípravok

Odporúčame kombináciu s krémom Protektin.
Zdiela na: Regalen - facebook.com Regalen - twitter.com Regalen - google.com Regalen - digg.com Regalen - yahoo.com Regalen - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Karobový pr\ášok Natur 250g
Karobový prášok Natur 250g
0,98 €
0,82 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan