www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Renol > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Renol

21,56 €
17,97 € bez DPH
Osvedčuje sa predovšetkým pri poruchách na dráhe obličiek a močového mechúra. Vzhžadom na to, že upravuje činnos obličiek a lymfatického systému, je účinný najmä pri zvyšovaní imunity a pri

urologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch,
degeneratívnych ochoreniach kĺbov sprevádzaných pohybovými ažkosami, pri dne, reumatizme, artrózach, pri bolestiach chrbtice, skolióze a Bechterevovej chorobe,
ekzémoch, vyrážkach, akné a vysokom krvnom tlaku.

Je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podža moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený za pomoci špeciálnej technológie. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu.

Renol harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek a močového mechúra, sleziny, dráhu šžachosvalovú troch žiaričov, bočnú vetvu osrdcovníka a tým ovplyvňuje aj problémy, ktoré sa vzahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch.

Typické syndrómy, vzahujúce sa na dráhu obličiek a močového mechúra, sú zápaly v hrdle, angíny, vysoké horúčky, duševný nepokoj, bolesti srdca, chlad nôh, výtok riedkeho hlienu a krvi z nosa, slzenie, bolesti v chrbtici, bedrách a celý rad ďalších problémov.

Orgány v žudskom tele sú navzájom prepojené energetickými dráhami, ktoré slúžia na distribúciu energie a ako informačné kanály medzi jednotlivými časami tela. Ak dôjde v orgáne k poruche, znamená to reazovú reakciu v jeho energetickej dráhe a problémy sa môžu prejavi nielen v postihnutom orgáne, ale aj v odžahlých častiach tela. Pokiaž je porucha orgánu len v energetike, môže ju informačný prípravok po užití odstráni v priebehu niekožkých sekúnd. S odstránením poruchy mizne aj príslušný problém.

Celý komplex rastlín, energie kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo, napomáhajú mu obnovi jeho regeneračné schopnosti a vnútornú harmóniu.

Ako sa presta bá?

Ak má človek narušenú činnos obličiek, môže sa to prejavi v oblasti psychiky zvýšeným pocitom strachu. Trpí rôznymi fóbiami, napr. z výšok, uzavretých priestorov a pod. Strach ho v živote neustále sprevádza až do času, kým sa upraví funkcia jeho obličiek. Človek potom doslova rozkvitne, zbaví sa strachu a na svoj život sa pozerá radostnejšími očami.

Obličky hrajú dôležitú úlohu pri detoxikácii tela. Ich párovým orgánom je močový mechúr. Majú na starosti predovšetkým hospodárenie s minerálmi. Činnos obličiek po dvadsiatom roku života postupne slabne, a preto je nevyhnutné dopria im čo najväčšiu starostlivos a možnos regenerácie. Konzumáciou malého množstva slaných potravín stimulujeme činnos obličiek, vežké dávky pôsobia naopak. Obličky sú miestom, kde sa tvoria niektoré aktívne pôsobiace zložky a hormóny, ktoré riadia tvorbu červených krviniek v kostnej dreni alebo sa uplatňujú pri tvorbe enzýmov ovplyvňujúcich krvný tlak. Aj výsledný efekt lymfatického systému je závislý na dobrej funkcii obličiek, podiežajúcich sa na úprave kyslo-zásaditej rovnováhy krvi. Pokiaž pH krvi klesne pod únosnú mieru, znamená to vážne ohrozenie zdravia. K spomenutej rovnováhe prispieva aj strava. Preto je vhodné konzumova viac rastlinných produktov než živočíšnych, ktoré svojimi splodinami z látkovej premeny zaažujú obličky a majú vplyv na pH krvi. Aby obličky mohli úspešne plni svoju úlohu, preteká nimi každú minútu asi 1250 ml krvi. Pokiaž chcete obličkám užahči prácu, prestaňte konzumova jedlá extrémne slané, sladké, ostré či kyslé alebo chemicky konzervované, pretože toho všetkého sa musia obličky s vežkou námahou zbavova.

Obličky sú vežmi citlivým orgánom. Je v nich uložená vrodená energia, a tá keď vyprchá, nastáva smr. Preto je vhodné posilňova činnos obličiek, čím šetríme vrodenú energiu.

V Renole je obsiahnutý špeciálny komplex éterických olejov a vysoko biologicky aktívne ochranné látky.

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín v Renole možno využi nielen preventívne, ale aj u rôznych foriem degenerácie kĺbov sprevádzaných pohybovými ažkosami, pri dne, reumatizme, artrózach, pri bolestiach chrbtice, skolióze, Bechterevovej chorobe, pri urologických problémoch, zápaloch močových ciest a obličiek, obličkových a močových kameňoch, ažkostiach s močením, pri prostate, nedostatočnej funkcii nadobličiek a lymfatického systému, pri nedostatku energie. Vhodný je na detoxikáciu tela pri otravách ažkými kovmi, pri predčasnom šedivení vlasov, pri niektorých typoch mužskej neplodnosti, poruchách sluchu, opuchoch dolných končatín a okolia očí. Vzhžadom na to, že upravuje činnos obličiek a lymfatického systému, je osobitne účinný pri zvyšovaní imunity. Pre detoxikačné schopnosti možno tento sirup využi pri ekzémoch, vyrážkach a akné alebo pri vysokom a nízkom krvnom tlaku, ktorého príčina spočíva v nedostatočnej funkcii močového mechúra a obličiek. Je vhodný pri všetkých problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v pentagrame, kde sú detailne popísané základné energetické dráhy

Použitie Renolu z hžadiska psychiky:

Prípravok môžete užíva aj podža vašej nálady.

Problémy s obličkami a močovým mechúrom sa prejavujú v oblasti psychiky strachom, fóbiami, depresiou, bojazlivosou, nesmelosou, váhavosou, nerozhodnosou, hanblivosou, nepokojom, vzahovačnosou, netrpezlivosou, cynizmom, pocitmi beznádeje, nedbalosou, bezohžadnosou, žahkovážnosou, hyperaktivitou CNS, neschopnosou uvožni sa, averziou k zime. Ak ste často pod vplyvom vyššie uvedených nálad a stavov, má to negatívny dosah na vaše obličky a močový mechúr. Renol je možné využi ako harmonizačný prípravok pri spomenutých náladách a stavoch.

Odporúčame kombináciu s krémom Artrin.
Zdiela na: Renol - facebook.com Renol - twitter.com Renol - google.com Renol - digg.com Renol - yahoo.com Renol - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Múka zo zelen\ého ban\ána 500g
Múka zo zeleného banána 500g
2,84 €
2,37 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan