www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Spiron > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Spiron

16,82 €
14,02 € bez DPH
Produkt obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Vdychovaním sa dostávajú aromatické látky vežmi rýchlo do krvného obehu, a preto dokážu až pozoruhodne upravi rôzne telesné funkcie. Odporúčame aplikova pri

bolestiach hlavy, depresiách, neurasténii, pri nervovom vyčerpaní,
infekčnom ochorení pžúc a chrípkach.
Na cestách môžete Spiron využi aj na dezinfekciu rôznych predmetov

Spiron obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších silíc a bioinformácií. Je zostavený podža poznatkov aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonancie. Ovplyvňuje prevažne dráhu pžúc, srdca, žlčníka, ale do určitej miery aj ďalšie energetické dráhy

Podža svetových sociológov a neurológov sú charakteristickými rysmi nášho veku stavy úzkosti a depresie. Presvedčivý dôkaz o tejto skutočnosti sa dá nájs v údajoch dokladajúcich rastúcu spotrebu ukžudňujúcich látok a stimulantov. Je známe, že tieto preparáty majú pri dlhodobom užívaní negatívny vplyv na organizmus. Oproti tomu niektoré silice a ich vonné súčasti majú pozitívny vplyv hlavne na centrálny nervový systém, cez ktorý môžu v tele ovplyvni rôzne fyziologické funkcie. Skutočnos, že nᚠpsychický stav ovplyvňuje stav fyzický a naopak, dnes nikoho neprekvapí.

Vdychovaním sa dostávajú vonné látky vežmi rýchlo do krvného obehu a preto dokážu až pozoruhodne upravi rôzne telesné funkcie. Vdychovaním toxických látok si môžeme spôsobi otravu krvi, poškodenie pečene a ďalších orgánov. Naopak, vdychovaním látok, ktoré sú pre nás liečivé si vylepšíme svoj zdravotný stav. Vonné silice môžu vyvola zvýšenie alebo zníženie krvného tlaku, odstráni bolesti hlavy. Zároveň môžu nᚠorganizmus tonizova alebo relaxova. Príjemné vône navodzujú stav pohody, a preto sa môžu úspešne kona rôzne rokovania a priatežské návštevy. V kžudnom prostredí vyriešite trikrát tožko vecí, ako v nepriatežskej atmosfére. Stav príjemnej pohody prichádza po vdýchnutí silíc s ukžudňujúcim účinkom vežmi rýchlo a dá sa dokáza napríklad pomocou prístroja na meranie mozgových vĺn, tzv. encefalografom. Inými prístrojmi sa dá sledova hĺbka dýchania, zmeny tlaku, tepu a ukžudnenie srdcovej činnosti.

Niektoré silice dokážu dezinfikova ovzdušie vežmi dokonale. Napríklad ešte dvojpercentný roztok eukalyptové silice po rozprášení dokáže zniči až 70 % stafylokokov prítomných v okolitom vzduchu. Dobré účinky má aj pri rôznych vírusových ochoreniach, ako sú napr. osýpky, šarlach, herpes a chrípka. Výborné účinky na vírus chrípky má aj citronelová silica. Takéto silice a ich zmesi sa dajú použi ako antiseptiká ovzdušia pri rôznych vírusových ochoreniach, keď potrebujeme predís kvapóčkovej nákaze. Spiron obsahuje celý rad kvalitných prírodných silíc, ktoré majú antiseptické a hojivé účinky.

Použitie


Zmes prírodných silíc sa dá použi pre vytvorenie príjemnej atmosféry pred rokovaním, pre celkové ukžudnenie, pri bolestiach hlavy, depresiách, neurasténii, nervovom vyčerpaní a iných nervových poruchách, pre kžudný spánok, pri astme, kašli, bronchitíde. fajčiarskom kašli, infekčnom ochorení pžúc, chrípkach ako dezinfekcia ovzdušia, pri prechladnutí a pre uvožnenie dýchacích ciest, ukžudnenie srdca, pre zvýšenie imunity, ale aj pre osvieženie vzduchu v miestnostiach kde sa fajčí. Ciežom je vytvori doma aj v zamestnaní maximálnu pohodu.

Prípravok pred použitím pretrepte a aplikujte krátkym streknutím do ovzdušia, alebo nastriekajte na čistú vreckovku a inhalujte.

Zloženie


Myrtový silica podporuje hojenie, má antiseptické, antidepresívne a sedatívne účinky, užahčuje vykašliavanie, používa sa pri zápaloch dutín, nádche, bronchitíde, fajčiarskom kašli, infekciách hrdla.

Santalová silica má antidepresívne, sedatívne, analgetické a afrodiziakálne účinky, odstraňuje nervové napätie, potláča kŕče. Používa sa pri prechladnutí, bolesatiach hrdla, bronchitíde, katare horných ciest dýchacích. Pôsobí proti streptokokom, stafylokokom a na Mycobacterium tuberculosis. Má vežmi priaznivý vplyv na sliznicu pžúc.

Levandužová silica stimuluje srdce, tonizuje aj ukžudňuje, je antiseptická, analgetická a vežmi hojivá. Používa sa pri migrénach, depresiách, nespavosti, hystérii, nervovom vyčerpaní, chrípke, bronchitíde, laringitíde, vysokom krvnom tlaku a k urýchleniu regenerácie tkaniva.

Mätová silica celkovo stimuluje a osviežuje, povzbudzuje mozgovú činnos, stimuluje srdce, užahčuje dýchanie a tíši bolesti hlavy. Je antiseptická, spasmolytická, analgetická a protizápalová. Používame ju pri chrípkach, zápaloch dutín, vysokých teplotách, astme, tuberkulóze, slabosti a únave.

Eukalyptusová silica používa sa pri prechladnutí, chrípke, kašli, bronchitíde, teplote, migréne. Patrí medzi najlepšie antiseptiká. Z laboratórnych pokusov je známe, že už dve percentá eukalyptovej silice v zmesi ničí po rozprášení až 70 % lokálnych stafylokokov a rôzne typy vírusov. Podporuje psychickú koncentráciu a činnos srdca.

Medovková silica je dobrá na všetky nervové poruchy, užavuje pri melanchólii, srdcovej neuróze, znižuje krvný tlak, hojí a pôsobí spazmolyticky na priedušky. Používa sa pre posilnenie nervov, pri vysokej teplote, nespavosti, astme a depresii.

Gáfrová silica má spazmatické, analgetické, antidepresívne a sedatívne účinky, znižuje teplotu, vysoký krvný tlak, hojí, stimuluje činnos srdca, dýchaní a krvný obeh. Užíva sa pri prechladnutí, zápale pžúc a iných infekčných chorobách. Má schopnos harmonizova organizmus.

Kadidlovníkový silica má výrazný hojivý účinok na sliznice, pôsobí sedatívne, čistí vzduch, vežmi dobre účinkuje pri kašli, kataroch, laryngitíde, dýchavičnosti a prechladnutí. V minulosti patrilo kadidlo k vysoko ceneným a luxusným látkam.

Tujová silica má kladný vplyv na žudí trpiacich astmou, pôsobí sedatívne, priaznivo ovplyvňuje pečeň, tlmí nervové zápaly, má koncerostatický, protiplesňový a protivirózny účinok.

Smreková silica stimuluje činnos mozgovej kôry, ukžudňuje, používa sa pri ochorení dýchacích ciest, napr. pri kašli, zápale pžúc, ďalej pri chrípke a prechladnutí.

Citronelová silica napomáha koncentrácii, povzbudzuje pri vyčerpaní, osviežuje, čistí vzduch, je mierne antidepresívna, hojivá a má dobré účinky na vírusy spôsobujúce chrípkové ochorenie.
Zdiela na: Spiron - facebook.com Spiron - twitter.com Spiron - google.com Spiron - digg.com Spiron - yahoo.com Spiron - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Karobový pr\ášok Natur 250g
Karobový prášok Natur 250g
0,98 €
0,82 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan