www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky > Vironal > KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Vironal

21,56 €
17,97 € bez DPH
Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pžúc, hrubého a tenkého čreva a sleziny.
Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pžúc, hrubého a tenkého čreva a sleziny.

Možno ho využi preventívne, ale aj pri

- akútnych vírusových
- mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách,
- dýchacích ažkostiach
- kašli
- dýchavičnosti a bolesti v krku,
- pri zápale zažívacieho traktu
- pri kolitíde a Crohnovej chorobe

podporuje činnos sleziny, vyvoláva potenie a harmonizuje imunitný a lymfatický systém,
podávanie je vhodné aj pri liečbe antibiotikami.

je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok vyrobený podža moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený za pomoci špeciálnej technológie. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu.

Vironal harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pžúc, hrubého čreva, sleziny, troch žiaričov a spojnicu tenkého čreva, čím ovplyvňuje problémy, ktoré sa vzahujú na nedostatočnú funkciu orgánov na týchto meridiánoch. Typickými syndrómami, ktoré sa vzahujú na dráhu pžúc, sú dýchacie ažkosti, kašež, dýchavičnos, bolesti v krku, potenie a mnohé ďalšie.


Pžúca sú miestom, kde sa odohrávajú dôležité pochody, akými sú dýchanie a tvorba energie. Hrubé črevo je ich párovým orgánom. Ak máme problém v hrubom čreve a neriešime ho, môže v krátkom čase prepuknú problém v pžúcach a naopak. Konzumáciou malého množstva pikantných potravín činnos pžúc stimulujeme, vežké dávky pôsobia naopak. S povrchom tela sú pžúca spojené dýchacími cestami, ktorých súčasou sú nosná dutina, hltan, hrtan, priedušnice a priedušky. Práve tu sa stretáva naše telo s nezvanými votrelcami, ktorí sa šíria vzduchom a sú príčinou rôznych respiračných a iných ochorení.

Vírusy tvoria mimoriadne početnú a variabilnú ríšu, spôsobujú mnohé ochorenia vrátane chrípky a bežných chorôb z prechladnutia. Napríklad poznáme už viac ako dvesto druhov vírusov, ktoré vyvolávajú nádchu. V alopatickom farmaceutickom priemysle sa doposiaž nepodaril pokus syntetizova efektívne protivírusové liečivá. Všetko, čo ničí vírus, zničí aj bunkové tkanivo. Preto treba zauja holistický postoj a pomôc celému telu.

S dobrou funkciou pžúc je spojená aj kvalita kože. Ak pžúca fungujú správne, koža je dostatočne elastická a pružná.

.

Krčné mandle slúžia ako ochranný štít

Prvou obrannou líniou v boji proti infekciám sú krčné mandle, pretože produkujú protilátky. Ich odstránenie oslabuje imunitný systém a znižuje odolnos. Zápal mandlí môže by pomerne nebezpečný a ak sa nelieči, často vedie ku komplikáciám ako sú zápaly obličiek, reumatická horúčka, abscesy, otrava krvi alebo zápal pžúc. Zväčšené krčné a nosné mandle sú dnes bežným javom a tiež prejavom alergií.

Vironal obsahuje v podstatnej miere aj výažky z grapefruitových semien, ktoré aktívne pôsobia proti takmer osemsto kmeňom baktérií a vírusov. Vo Vironale je celý rad rastlinných látok pôsobiacich na mikroorganizmy a všetky sa vzájomne synergicky dopĺňajú.

Ak vypukne chrípka, vyhýbame sa nadmerne kyselinotvorným potravinám (napr. sladkostiam) a pri teplotách zvýšime príjem tekutín a vitamínu C.

Ako zdroj vitamínu C odporúčame prípravok Flavocel firmy Energy, kde je vitamín C v kombinácii s flavonoidmi, ktoré zvyšujú jeho vstrebávanie a na organizmus pôsobia blahodárne.

Vironal ďalej obsahuje bioinformácie nerastov. Chu dotvára špeciálny komplex éterických olejov a myrhy s antivírusovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protiplesňovými účinkami a s celým ďalším širokým spektrom pozitívnych účinkov na naše telo.Vironal ďalej obsahuje informácie rastlín a nerastov, napríklad jaspisu, antimonitu a ďalších.

Použitie:

Silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky komplexu rastlín a informácií sa dajú využi nielen preventívne, ale aj pri rôznych vírusových, mikrobiálnych a bakteriálnych infektoch, ako sú chrípky, angíny, teploty, prechladnutie, nádcha, virózy, sínusitídy, infekty pžúc a dýchacích ciest, pri poruchách činnosti sleziny, pri dráždivom kašli, na vyvolanie potenia a lepšiu činnos lymfatického a imunitného systému. Ďalej pôsobí aj na zlepšenie činnosti kostnej drene a pri rôznych ochoreniach, ako sú malárie, vredová choroba žalúdka a dvanástnika, pri zápale hltana, chronickom zápale čriev a zažívacieho traktu, pri kolitíde, Crohnovej chorobe a pri plesniach v oblasti čriev, pri nedostatočnej elasticite a pružnosti kože – striách, suchosti kože a očí.

Podávanie Vironalu je vhodné aj pri liečbe antibiotikami, kedy dochádza k synergickému efektu proti agresívnym vírusom a k prípadnej eliminácii ich negatívnych účinkov. Pomáha pri všetkých problémoch, ktoré vznikajú pri disharmónii v príslušných energetických dráhach.

Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v pentagrame, kde sú detailne popísané základné energetické dráhy.

Použitie Vironalu z hžadiska psychiky:

Prípravok môžete užíva aj podža vašej nálady.

Problémy s pžúcami a hrubým črevom sa prejavia v oblasti psychiky smútkom a žiažom, úzkosou, emocionálnou otupenosou, depresiou, melanchóliou, sebapodceňovaním, zívaním, nervozitou, rozprávaním zo spánku, desivými snami, nespavosou.

Ak ste často pod vplyvom uvedených nálad a stavov, má to negatívny dosah na vaše pžúca a hrubé črevo.

Vironal je možné využi ako harmonizačný prípravok pri uvedených náladách a stavoch.

Odporúčame kombináciu s krémom Droserin.
Zdiela na: Vironal - facebook.com Vironal - twitter.com Vironal - google.com Vironal - digg.com Vironal - yahoo.com Vironal - squidoo.com
 
 
Dátum pridania: 29.02.2008
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Múka z Maranty - 500g
Múka z Maranty - 500g
3,89 €
3,24 € bez DPH
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan