www.suncity.sk > VݎIVOVÉ DOLPNKY > ENERGY výrobky KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Topinambur a trávenie
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Chudnutie prirodzene
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Rozhovor o zdraví
» Zdravie v novom svetle
» Alkalizujúca strava
» Kalendár užívania produktov Energy
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Recepty na kličky
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu
Reklama

Zoradi podža: Názov produktu - EAN   Určenie Cena
Spirulina Barley(Mladý ja\čmeň)
Spirulina Barley(Mladý jačmeň)
Spirulina Barley ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy žalúdka, pankreasu a sleziny, tenkého a hrubého čreva, pečene, žlčníka, srdca, osrdcovníka a troch žiaričov
27,88 €
23,23 € bez DPH
Kúpi
Vironal
Vironal
Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pžúc, hrubého a tenkého čreva a sleziny. Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pžúc, hrubého a tenkého čreva a sleziny. Možno ho využi preventívne, ale aj pri - akútnych vírusových - mikrobiálnych a bakteriálnych infekciách, - dýchacích ažkostiach - kašli - dýchavičnosti a bolesti v krku, - pri zápale zažívacieho traktu - pri kolitíde a Crohnovej chorobe podporuje činnos sleziny, vyvoláva potenie a harmonizuje imunitný a lymfatický systém, podávanie je vhodné aj pri liečbe antibiotikami.
21,56 €
17,97 € bez DPH
Kúpi
Regalen
Regalen
Ovplyvňuje dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhu riadiacu a opasku. Je vhodný najmä v prípade potreby detoxikova a regenerova organizmus, a ďalej pri zažívacích ažkostiach, nechutenstve, pri funkčných poruchách žlčníka a žlčových kameňoch, ekzémoch, alergiách, lupienke, astme a chronických stavoch týchto ochorení, regenerácii pečene poškodenej infekčnými chorobami, ako je žltačka či mononukleóza.
21,56 €
17,97 € bez DPH
Kúpi
Renol
Renol
Osvedčuje sa predovšetkým pri poruchách na dráhe obličiek a močového mechúra. Vzhžadom na to, že upravuje činnos obličiek a lymfatického systému, je účinný najmä pri zvyšovaní imunity a pri urologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch, degeneratívnych ochoreniach kĺbov sprevádzaných pohybovými ažkosami, pri dne, reumatizme, artrózach, pri bolestiach chrbtice, skolióze a Bechterevovej chorobe, ekzémoch, vyrážkach, akné a vysokom krvnom tlaku.
21,56 €
17,97 € bez DPH
Kúpi
Gynex
Gynex
Ovplyvňuje najmä dráhu počatia a dráhu troch žiaričov. Okrem priaznivého pôsobenia na ženské choroby pomáha aj pri premenštruačných tenziách, hormonálnych poruchách a poruchách cyklu, osteoporóze, návaloch a uzlinách v prsiach, mužskej neplodnosti a padaní vlasov s príčinou v štítnej žžaze, a pri redukčnej diéte znižova chu do jedla a stabilizova psychiku.
21,56 €
17,97 € bez DPH
Kúpi
Korolen
Korolen
Řieši problémy na dráhe srdca, riadiacej a troch žiaričov. Má pozitívny vplyv na cievny systém, teda sa môže využíva pri prevencii cievnych príhod, mozgovej mŕtvici a infarkte myokardu, ďalej pri artérioskleróze a poruchách periférneho prekrvenia, zvýšenej hladine cholesterolu v krvi, na podporu krvotvorby, pri rôznych chorobách krvi ako je nedostatok červených a bielych krviniek a pri leukémii. Zložky obsiahnuté v produkte majú vplyv na detoxikáciu a regeneráciu buniek, priaznivo ovplyvňujú regeneračné procesy pri onkologických ochoreniach, podporujú imunitný systém u HIV pozitívnych a u žudí infikovaných toxoplazmózou.
21,56 €
17,97 € bez DPH
Kúpi
Audiron
Audiron
Produkt obsahuje vitamín E, unikátny komplex siedmich rastlín, bioinformácie a éterické oleje, všeobecne známe svojimi protizápalovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protivírovými účinkami. Možno ho použi pri zápaloch stredného ucha, pri oparoch, ale aj pri bolestiach zubov a u niektorých typov bradavíc pri plesňových ochoreniach kože (najmä na nohách) a zápaloch kože, hučaní v ušiach a poruchách sluchu. Audiron možno využi pri natiahnutí úponov kžúčnych kostí a úponov svalov ramien, pri bolestiach v nadlaktí či bolestiach zubov.
15,53 €
12,94 € bez DPH
Kúpi
Spiron
Spiron
Produkt obsahuje harmonickú kombináciu najčistejších éterických olejov a bioinformácií. Vdychovaním sa dostávajú aromatické látky vežmi rýchlo do krvného obehu, a preto dokážu až pozoruhodne upravi rôzne telesné funkcie. Odporúčame aplikova pri bolestiach hlavy, depresiách, neurasténii, pri nervovom vyčerpaní, infekčnom ochorení pžúc a chrípkach. Na cestách môžete Spiron využi aj na dezinfekciu rôznych predmetov
16,82 €
14,02 € bez DPH
Kúpi
CYTOSAN Single
CYTOSAN Single
Koncentrát humátu draslíka obohatený o silymarín a kyselinu jantárovú, patrí medzi silné imunostimulanty s výnimočnými detoxikačnými schopnosami. Účinné zložky ochraňujú bunky, zlepšujú ich okysličenie, likvidujú rôzne druhy plesní a vírov, predovšetkým vírusov herpes, chránia bunky pred rôznymi druhmi žiarenia, vrátane rádioaktívneho a UV, majú vplyv na spomalenie rozvoja niektorých typov rakoviny, sú vhodné ako prevencia infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice a majú ochranné pôsobenie na črevá. Pozitívny vplyv možno očakáva aj pri ochoreniach pohybového aparátu, pri artrózach a degenerácii kostí a kĺbov.
64,74 €
53,95 € bez DPH
Kúpi
Flavocel
Flavocel
Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka (135 mg), obohateného o vitamín C (200 mg) a o špeciálnu zmes éterických olejov. Je charakteristický svojimi antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a antivírovými účinkami. Má významný vplyv na ochranu buniek a umožňuje činnos mnohých enzýmov, je vhodným doplnkom pri rôznych chrípkových ochoreniach, nachladnutí, angínach a prieduškových problémoch, pri celkovej slabosti, únave, ochabnutosti a na rýchle dodanie energie, na správnu výživu a regeneráciu zubov, ďasien, ciev a kostných buniek je vhodný aj pre diabetikov.
22,43 €
18,69 € bez DPH
Kúpi
Vitamarin
Vitamarin
Bioinformační přípravek s obsahem unikátního rybího oleje, který je nejdůležitějším přírodním zdrojem řady nenasycených mastných kyselin a vitaminu A a D. Vitamarin je vhodný: k posílení imunitního systému pro pacienty s koronárními problémy (srdce, cévy, mozek) pro lidi trpící alergiemi! na problémy s vysokým cholesterolem. Přípravek podporuje růst kostí, vlasů, kůže a dásní a působí příznivě na zrak.
16,40 €
13,67 € bez DPH
Kúpi
Probiosan
Probiosan
Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry. Prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie, pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie. Obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku. Má silné detoxikační účinky a prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorova alergiám Prípravok je vhodný aj na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií, na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách, na podporu normálnej peristaltiky.
18,56 €
15,47 € bez DPH
Kúpi
Zubn\á pasta - Biely Diamant
Zubná pasta - Biely Diamant 8594069934106
Zuby ako z diamantu - také zuby by si určite každý prial
8,62 €
7,18 € bez DPH
Kúpi
Zubn\á pasta - Balsamio
Zubná pasta - Balsamio
Zvonka sa hodí aplikova prípravok Artrin a vnútorne Renol. Renol ovplyvňuje minerálové hospodárenie v tele.
8,62 €
7,18 € bez DPH
Kúpi
Zubn\á pasta - Silix
Zubná pasta - Silix
Zubná pasta - Silix
8,62 €
7,18 € bez DPH
Kúpi
BIOMULTIvitamin
BIOMULTIvitamin 8594069933161
B!OMULTIvitamin
19,87 €
16,56 € bez DPH
Kúpi
Grepofit - Energy
Grepofit - Energy
FLAVOCEL MO 676,- Sk / 22,44€ Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka (135 mg), obohateného o vitamín C (200 mg) a o špeciálnu zmes éterických olejov. Je charakteristický svojimi antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a antivírovými účinkami. Má významný vplyv na ochranu buniek a umožňuje činnos mnohých enzýmov, je vhodným doplnkom pri rôznych chrípkových ochoreniach, nachladnutí, angínach a prieduškových problémoch, pri celkovej slabosti, únave, ochabnutosti a na rýchle dodanie energie, na správnu výživu a regeneráciu zubov, ďasien, ciev a kostných buniek je vhodný aj pre diabetikov. CELITIN MO 494,- Sk / 16,4€ Originálna kombinácia lecitínu (1000mg) a gingko biloby (60mg). Pôsobí predovšetkým na tie oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú na procesoch dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Zlepšuje pamä, pôsobí proti stresu a predchádza únave a vyčerpaniu, podporuje metabolizmus tukov, reguluje cholesterol v krvi a vyživuje puzdrá nervových vlákien, udržuje zdravé vlasy, bráni ich vypadávaniu a zamedzuje tvorbe lupín, priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov. PROBIOSAN MO 559,- Sk / 18,56€ Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry. Prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie, pomáha regenerácii črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie. Obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku. Má silné detoxikační účinky a prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorova alergiám Prípravok je vhodný aj na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií, na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách, na podporu normálnej peristaltiky. Grepofit je bioinformačný prípravok s vyváženou kombináciou extraktu z grapefruitových jadierok, Echinacey, ibišteka sudánskeho a silice šalvie lekárskej.
18,60 €
15,50 € bez DPH
Kúpi
Produkty 1 až 17 (celkovo 17) Strana:  1 
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Ak sa Vám nᚠobchod páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Bio Trstinovy cukor - PRAŠKOVY - 500g
Bio Trstinovy cukor - PRAŠKOVY - 500g
3,06 €
2,57 € bez DPH
Referencie na produkty
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Gynex
02.Korolen
03.Regalen
04.Grepofit - Energy
05.Vironal
06.Zubná pasta - Biely Diamant
07.BIOMULTIvitamin
08.Renol
09.Vitamarin
10.Probiosan