www.suncity.sk > Zelený výživy > Zelený jačmeň- jemne mletý 250 g > 5999026344524 KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
Kojenecke a dojcenske oblecenie Internetovy obchod www.suncity.sk
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Výber podža určenia
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Cenník SUNCITY, s. r.o.
»» prezrite si nᚠcenník
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Info pre zákazníkov
Ako u obchode nakupova
Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk PREČÍTAJTE SI...
» Stévia – chválená i zatracovaná
» Kličky = Život
» Klíčenie - Ako zača a prečo
» Prečo kradnú opice drevené uhlie?
» List Zákazníka - Názory na Magneter
» Odborné výsledky s Magneterom
» Panennský kokosový olej
» Cukrovka, diabetes mellitus a kokosová diéta.
» Prečo je dôležité pi vodu ?
» ODKYSLENIE ORGANIZMU - ZÁKLADY
» Chlorofyl
» Mladý ječmen a léto
» Topinambur a trávenie
» Kurkuma - terapautické účinky a možné interakcie
» Recepty na kličky
» Vedeli ste o klíčkoch ?
» Kalendár užívania produktov Energy
» Alkalizujúca strava
» Zdravie v novom svetle
» Rozhovor o zdraví
» Young pHorever / Supergreens / - Skúsenosti
» Chudnutie prirodzene
» Správná životospráva
» Ako som umravnila môj cholesterol
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk
Mapa stránok
Odporúčame
www.zdravie-sk.eu

Zelený jačmeň- jemne mletý 250 g

5999026344524 5,99 €
4,99 € bez DPH
Jemnejšie!!! Rozpúšta vo vode!!! Garantovaná 1 triedná kvalita zeleného jačmeňa!!!
Foto výrobku je len ilistračné.

Zelený jačmeň poznáme tiež pod názvom mladý jačmeň. Zelený jačmeň je určený pre všetky vekové kategórie a neobsahuje žiadne prídavné látky, farbivá, ani cukor.

Hmotnos : 250g

Zloženie: 100% zelený jačmeň- mleté lístky.

Pri spracovaní zeleného jačmeňa bol kladený dôraz na zachovanie všetkých jeho zložiek, ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky.

Sušený mladý zelený jačmeň je určený na prípravu osviežujúceho nápoja. Je bohatým zdrojom prírodných enzýmov, vitamínov a minerálov.

Vlastnosti zeleného jačmeňa

Mladý jačmeň je účinný antioxidant so schopnosou likvidova množstvo vožných kyslíkových radikálov. Spomažuje proces aterosklerózy a odstraňuje tukové nánosy z cievnej steny. Zelený jačmeň zlepšuje alergické stavy, psychickú vyčerpanos a reakciu na stres, trávenie a stav črevnej mikroflóry. Pozitívne ovplyvňuje hormonálny systém. Výrazný efekt mladého jačmeňa sa popisuje pri neovládatežnej chuti na sladké. Osvedčil sa ako výživový doplnok pri cukrovke (diabetes mellitus). Je tiež výborným doplnkom pri redukčných diétach a zlepšuje stav pleti.

Zelený mladý jačmeň napomáha činnosti kôry nadobličiek, zlepšuje peristaltický pohyb čreva, riadi životné funkcie, okrem toho podporuje výrobu buniek, skracuje čas uzdravenia pri rekonvalescentných pacientoch, hydratuje pokožku, zabráni vytváranie pigmentových fžakov na pokožke. Je účinný proti zápche, má pozitívne účinky aj v prípade málokrvnosti. Obsah minerálnych látok v zelenom jačmeni znižuje alergické príznaky, nebezpečenstvo zubného kazu. Zelený jačmeň zabraňuje hromadeniu cholesterolu a tým pôsobí na redukovanie vysokého krvného tlaku. Mladý jačmeň je často odporúčaný pri potrebe obnovenia látkovej premeny, ako aj na regulovanie tvorby žalúdočnej kyseliny.

Právom môžeme mladý zelený jačmeň nazva jedinečným doplnkom našej každodennej stravy, v ktorej často absentuje dostatok ovocia a zeleniny. Zelený jačmeň zabezpečuje prísun vitamínov a minerálov potrebných pre zdravé fungovanie žudského organizmu. Nakožko mladý jačmeň obsahuje výlučne prírodné látky, je pre organizmus, ktorý ho rýchlo vstrebá, dokonale užitočný.

Najvýznamnejšie účinné látky zeleného jačmeňa

Beta – karotén, vitamíny B 1, B 2, B 6, C, E, H, kyselina folová, kyselina panthoténová, kyselina nikotínová, draslík, vápnik, horčík, železo, meď, zinok, SOD a ďalšie enzýmy, rastlinné bielkoviny, chlorofyl.

Prášok a tabletka zeleného jačmeňa obsahujú čerstvé jarné letorasty jačmeňa, ktoré v jedinečne vysokej koncentrácii a práve v nutnom pomere pre nᚠorganizmus obsahuje pre nás významné minerálne látky, vitamíny, enzýmy, rastlinné bielkoviny a chlorofyl.

Zelený jačmeň je vitamínová bomba, ktorá v porovnávaní inými potravinami obsahuje vo vyššom pomere beta – karotén, vitamíny B 1, B 2, B 6, C, E, H, kyselinu folovú, kyselinu panthoténovú a kyselinu nikotínovú. Zelený jačmeň sa utápa v životne dôležitých enzýmoch, je aj jedným z najbohatších enzýmových prameňoch SOD (dismutáz superoxidný). SOD je antioxidant so zvláštnym účinkom, ktorý dokonale spomažuje proces starnutia.

Obsah chlorofylu v zelenom jačmeni výrazne pôsobí na tvorbu červených krviniek a znižuje zápaly a nepríjemný zápach v ústach.

Mladý zelený jačmeň je vhodný na doplnenie dennej dávky vitamínov a minerálnych látok, na reguláciu trávenia, napomáha rýchlejšiemu uzdraveniu, je účinný pri fungovaní podžalúdkovej žžazy, taktiež pri cukrovke. Alkalizuje organizmus, zviaže zbytočnú žalúdočnú kyselinu, zlepší životaschopnos spermií, sexuálny potenciál, je výborným doplnkom stravy, je významnou stravou žudí trpiacich v candida albicans.

Kvalita nášho zeleného jačmeňa je zaručená, naviac je nᚠprodukt omnoho lacnejší ako mladý jačmeň iných dodávatežov. Nemusíte kupova zbytočne drahé výrobky. Vyrobok može by v náhradnom balení, viď obrázok dole.V náhradnom balení kvalita výrobku je nezmenená.

Ako používa mladý zelený jačmeň

Zamiešame 1-2 čajové lyžičky prášku mladého jačmeňa vo vode alebo ovocnej šave. Zelený jačmeň tiež môžete zamieša do jogurtov alebo musli.

Nezabudnite dodržiava pitný režim! Bez ohžadu na to, či úžívate zelený jačmeň alebo nie, odborníkmi odporúčaná denná dávka tekutín je minimálne 2,5 litra (okrem mlieka).

Zelený jačmeň skladujte v suchom prostredí, uzavretý a chráňte ho pred slnkom. Po otvorení odporúčame zelený mladý jačmeň spotrebova do 2 mesiacov.
Zdiela na: Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g - facebook.com Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g - twitter.com Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g - google.com Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g - digg.com Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g - yahoo.com Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g - squidoo.com
Zelený jačmeň- jemne mletý  250 g  
 
Dátum pridania: 12.12.2011
Odporúčané produkty
Zobrazené ceny sú maloobchodné
E-mail a Heslo
Zabudol som heslo »»
NOVÁ REGISTRÁCIA Internetovy obchod - prihlasenie
Slovak
Objednávam InfoMail
Ak sa Vám tento produkt páči, môžete mu da bod:

Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Nová ponuka Internetový obchod OKShop »
Dr.Chen - Instantný zázvorový čaj s medom 10gx20ks
Dr.Chen - Instantný zázvorový čaj s medom 10gx20ks
3,49 €
2,91 € bez DPH
» všetky produkty
 
Referencie na produkty
» Napíšte hodnotenie!
Kojenecke a dojcenske oblecenie E-shop www.suncity.sk Suncity rebríček
01.Zelený jačmeň tbl (75g-150 ks)
02.Zelený jačmeň- jemne mletý 250 g
03.Zelený jačmeň pastilky (150g-300 ks)